צפו: הקטטה ההמונית שהובילה לרצח בן 23 בחיפה

שלייקעס. או בעברית – כתפות. אותן זוג גומיות תמימות שמחזיקות את המכנסיים הן מסתבר סוג של עלבון, עלבון שהביא לקטטה שבה היו מעורבים עשרות צעירים, והסתיימה ברצח ולדימיר דרנוב, בן 23, לא עבר פלילי ובן יחיד להוריו. צפו בתמונות מצלמת האבטחה

הסכסוך החל עשרה חודשים קודם. מיכאל גיידנוב שנראה כאן בסרטון - לבש שלייקס. בליינים במועדון העירו לו שפריט הלבוש אינו מספיק גברי, וזה הספיק כדי ליצור קטטה המונית. הכל קרה על כביש 4 סמוך לצומת הצ'ק פוסט ונמשך דקות ארוכות. בסיום גיידנוב נראה מוכה וחבול על הרצפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החשוד נפגע ופונה לבית החולים. מאז האירוע החשוד אסף מידע על הקורבן בפייסבוק, דרך חברים ומאבטחים במועדונים", אמר ניצב משנה אלי אסייג מפקד היחידה המרכזית (ימ"ר) חוף.

על פי כתב האישום גיידנוב זיהה היטב את ולדימיר דרנוב כאחד התוקפים, ובחודש שעבר נקם. בכתב האישום נטען כי הוא עקב אחר דרנוב ביציאה ממועדון המלינה בחיפה, שלף סכין ואז דקר אותו פעמיים בבית החזה. דרנוב בן ה-23, ללא עבר פלילי, ניסה לחזור למועדון, אבל אחרי כמה צעדים התמוטט ומת.

רצח בגלל הערה פעוטה

"במנוסה שלו הוא העלים את הסכין באמצעותו הוא דקר את הקורבן", סיפר נצ"מ אסייג. "בהמשך כאשר הוא שם לב שבוא התלכלך בדם הקורבן, הוא זרק את החולצה לפח האשפה".

ולדימיר דרנוב ז"ל (רפרודוקציה: חדשות 2)

"יש פה גורמים נוספים שמעורבים בתיק הזה", אמר עו"ד תומר נווה סנגורו של החשוד. "אנחנו מבקשים להתנצל, לא היתה כוונה לגרום למותו של אף אחד. הפרקליטות החליטה, בצעד חריג לדעתי, להגיש את כתב האישום על העבירה החמורה ביותר בספר החוקים".

אחרי שגיידנוב נעלם מהזירה הוא נעזר בכמה חברים שהסתירו אותו, סייעו לשבש ראיות ולא דיווחו למשטרה, וכעת גם הם חשודים. "בגלל הערה פעוטה אנשים מגיעים לסיטואציות של אלימות מאוד קשה עד כדי רצח כמו במקרה שלנו", סיכמו במשטרה.

מעצרו של גיידנוב הוארך עד תום ההליכים, ומשפחת דרנוב נותרה ללא הבן היחיד שלה.