כתב אישום נגד אבוטבול: "תקף אברך"

ראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול ועוד 11 מאנשיו הואשמו בעבירות של סחיטה בכוח ואיומים, כליאת שווא וקשירת קשר לפשע. בכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בלוד מתואר כיצד הם תקפו אברך, בו חשדו כי גנב כסף, בכל חלקי גופו באמצעות מחבט

צ'רלי אבוטבול (חדשות 2)

פרשת חטיפת האברך: פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד ראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול המייחס לו ול-11 נאשמים נוספים עבירות של סחיטה בכוח ובאיומים, כליאת שווא וקשירת קשר לביצוע פשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום מפורט כיצד אבוטבול ואנשיו תקפו את האברך, שנחשד כי גנב סכום כסף גדול מבית רב מוכר בצפון, בכל חלקי גופו באמצעות מחבט ובאגרופים, תוך שהם צועקים ומטיחים בו שאלות כמו "היכן הכסף?".

החשודים הצליחו להוציא ממנו הודאה בכוח כי הוא זה שגנב את הכסף והאברך אף הפנה אותם לכתובת בירושלים בה לטענתו נמצא הכסף הגנוב. כשהגיעו החשודים למקום הם לא מצאו את הכסף.

נמלט בקפיצה מהחלון

כשגילו שהונה אותם, איימו עליו החשודים ואמרו לו כי "הוא סיים את חייו". האברך הוכה, נכלא בביתו של צ'רלי אבוטבול בנתניה במשך יום שלם, אך הצליח להימלט בקפיצה מחלון המבנה. הוא הצליח לבסוף להגיע לניידת משטרה שפינתה אותו לבית החולים לניאדו בנתניה.

סנגורו של אבוטבול, עו"ד משה שרמן: "גם בכתב האישום נכתב, כפי שטענו מלכתחילה, שהמתלונן כבר הגיע לאחר שהוכה לביתו של אבוטבול. החבורה הגיעה לאבוטבול לפתרון הבעיה והוא מכחיש את העובדה כי הם כלאו את האברך בביתו. לדבריו, הוא נתן לו להתרחץ בביתו. אין לו כל קשר לטענות האלימות שמיוחסות לו".