תביעת מיליונים נגד שושן ברבי

משפחות קורבנות תאונת ה"פגע וברח" בנתניה פתחו בחזית חדשה נגד שושן ברבי המואשם בדריסתן. בכתב תביעה שהוגש לבית המשפט דורשות ממנו המשפחות של שישה וחצי מיליון שקלים. "בהתחשב במנהגי עדתם ומוצאם של התובעים, הם היו עשויים לזכות בתמיכת המנוחות בהיקף ניכר", נכתב בכתב התביעה

תביעת מיליונים חדשה, ברבי (עזרי עמרם)

בני משפחתן של שלוש ההרוגות בתאונת ה"פגע וברח" בנתניה לפני כשלושה חודשים יוצאים לחזית משפטית נגד שושן ברבי המואשם בדריסתן. בכתב תביעה שהגישו לבית המשפט באמצעות עו"ד כרמי בוסתנאי, דורשים בני המשפחה מהחברה המבטחת את ברבי לשלם פיצויים המסתכמים במיליוני שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתאונה הקטלנית נהרגו סבטלנה יגודייב, בתה שושנה ובת משפחתם אלכסנדרה רובינוב. בכתב התביעה נטען כי נגרם לבני המשפחה נזק כלכלי ונפשי ניכר בשל מקומן של הנשים במשפחה הבוכרית. "בהתחשב במוצאם של התובעים ובמנהגי עדתם, היו התובעים עשויים לזכות בתמיכת המנוחות בהיקף רחב מלא ומוחלט, כל ימי חייהם, מעבר לתמיכה רגילה של אם ורעיה ובת ואחות", נכתב.

בני המשפחה תובעים מברבי כשישה וחצי מיליון שקלים בשל אובדן ההכנסה, הפגיעה הנפשית הקשה שחוו, אך גם על מנת לממן אתר אינטרנט לזכרן ותחזוקתו השוטפת. "כתוצאה ממותן הטראגי חסר הטעם והמיותר חרב על התובעים עולמם", נכתב בכתב התביעה. "חייהם הפכו מאז ועד היום לסיוט וחלום בלהות מתמשך".

בפרקליטות מייחסים לברבי שלוש עבירות הריגה, שלוש עבירות של הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בשכרות, שיבוש מהלכי משפט, הדחה בחקירה, החזקת סם מסוכן לצריכה עצמית ושימוש בסם מסוכן לצריכה עצמית. ברבי עצמו ממשיך להכחיש כי הוא נהג ברכב.