כתב אישום לשוטר מג"ב שרצח את אשתו בבת ים: "ירה בכוונה תחילה - 13 יריות"

במשך לא פחות מ-8 שנים איים שוטר מג"ב שרצח לפני כשבוע את אשתו בבת-ים כי יהרוג אותה אם זו תעזוב אותו. בשלוש הזדמנויות שונות הוא הבהיר לה כי ירצח אותה בנשקו האישי, עד אשר התגרשו לבסוף במאי האחרון. 5 חודשים אחר כך הוא מימש את האיום - וירה בה 13 פעמים. היום הוגש נגדו כתב האישום לביהמ"ש המחוזי בתל אביב

13 יריות ירה שוטר מג"ב, תושב העיר בן 48, שרצח לפני כשבוע את גרושתו בבת-ים. היום הוא הועמד לדין בגין רצח, לאחר שכבר הודה בעובדות. בכתב האישום פירטה הפרקליטות את האיומים השונים שהפנה כלפי גרושתו במשך 8 שנים, וכיצד ביצע בסופו של דבר, על פי החשד את המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד עמיר סיימן אברהם, שוטר מג"ב, תושב בת-ים כבן 48, שהודה ברצח גרושתו, אסתי עמרי, לפני כשבוע. המסמך מפרט את השתלשלות יחיסיהם, מאז עלו על שרטון, לפני יותר מ-8 שנים.

אז, במקרים שונים, החל לאיים עליה כי ירצח אותה. בין היתר, בעת ויכוח שבו התערב אביה של המנוחה, הבהיר לה הנאשם כי אם תעזוב אותו בעצת אביה, ירצח אותה בנשקו האישי. במקרה אחר, לפני כ-4 שנים השמיע באוזניה איום דומה, וגם בשנה שעברה הזהיר אותה כי יש לו "30 כדורים" בנשקו.

על אף האיומים, במאי האחרון התגרשו השניים, אך המשיכו להתגורר יחדיו בדירתם המשותפת בבת-ים. חמישה חודשים אחרי הגירושים גמל בליבו אברהם לרצוח את גרושתו, ויצא בשעות הלילה מביתו. הוא שב לשם ב-11:00 בבוקר, כשהוא מצוייד במחסנית, בעת שגרושתו ובנם נמצאים במקום.

 

בעת שהבן שהה במטבח, והאם סדרה בחדרה את הבגדים בארון, החל בינה לבין הנאשם ויכוח, לאחר שביקשה ממנו לעזוב את דירתם המשותפת. הויכוח התלהט, אז שלף הנאשם את האקדח מתיקו וירה בה מטווח של כשני מטרים, לא פחות מ-13 כדורים שהרגו אותה במקום.

 

לאחר שביצע את המעשה, התקשר למוקד המשטרה והודיע כי רצח את גרושתו. לפרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה של האישה. "רצחתי את אשתי", אמר השוטר למוקדן.