כתב אישום: קוסם ביצע מעשה מגונה בשתי ילדות

כתב אישום בגין מעשים מגונים בנסיבות מחמירות הוגש נגד גבר בן 31 מאזור המרכז. על פי האישום, במהלך מסיבת יום הולדת בבית ספר הוא לקח ילדה בת 7 לחדר צדדי וביצע בה מעשים מגונים. במקרה אחר הוא נגע באיברים מוצנעים של ילדה במהלך קסם. הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים

הקוסם הטריד מינית? אילוסטרציה (AP)

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום כתב אישום נגד קוסם בן 31 ממרכז הארץ, שנאשם בביצוע מעשים מגונים בנסיבות מחמירות בילדה בת שבע ובילדה נוספת במהלך מסיבת יום הולדת בה ערך מופע קסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, הקוסם לקח את הילדה לכיתה בבית הספר כדי להכין אותה לקסם "ריחוף", ובשלב מסוים הרים את שמלתה וביצע בה מעשה מגונה בשביל גירוי מיני וסיפוק. הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים. באותו אירוע, הוא לקח ילדה אחרת ובעת ביצוע הקסם, בעודה עטופה בבד שחור הוא הכניס את ידו מתחת לבד ונגע באיבר מינה. "נגעתי בילדות אבל זה היה לצורך מעשה הקוסמות", סיפר הקוסם בחקירתו במשטרה.

המסיבה התקיימה בבית הספר לאחר שעות הלימודים, ועל פי האישום הוא לקח את שתי הילדות לחדר צדדי כחלק מחזרות להופעתו ואז ביצע בהן את זממו.

עו"ד שרון נהרי, המייצג את הנאשם אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "אכן הוגש כתב אישום חמור כנגד מרשי, הוא מכחיש בכל תוקף את כל העבירת המיוחסות לו ומופיעות בכתב האישום וטוען שכל הנגיעות נעשו לשם ביצוע הקסם בלבד ותו לא".