פרשת המין בחיל האוויר: החשוד המרכזי הואשם

כתב אישום ראשון בפרשה החמורה, במסגרתה נחשדו מדריכים בבית הספר הטכני של חיל האוויר בבאר שבע שקיימו יחסי מין עם תלמידות קטינות. החשוד המרכזי, א', הואשם בעבירות של בעילה אסורה בהסכמה וביצוע מעשים מגונים בנערות, תוך ניצול יחסי מרות

פרשת המין בחיל האוויר מגיעה לבית המשפט (AP)

פרשת המין בבית הספר של חיל האוויר מגיעה לבית המשפט: לבית הדין הצבאי במחוז שיפוט חיל האוויר הוגש היום כתב אישום כנגד סמ"ר במיל' א' אשר שירת כמדריך בבית הספר הטכני של חיל האוויר בבאר שבע, בגין שורה של עבירות מין שביצע לכאורה בתלמידותיו, בעת שהיו בנות 15-16.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כתב האישום מייחס לו בין היתר, עבירות של בעילה אסורה בהסכמה וביצוע מעשים מגונים בנערות, תוך ניצול יחסי מרות. מאז תחילת החקירה נתון הנאשם במעצר בית. שמו ופרטיו המזהים מצויים תחת צו איסור פרסום. בקרוב צפוי להיות מוגש כתב אישום כנגד חשוד נוסף המעורב בפרשה.

למרות החשדות לאונס שעלו בחקירת המשטרה הצבאית החוקרת, במהלך שימוע שנערך עם פרקליטו של הנאשם, עו"ד בני קוזניץ, בפרקליטות השתכנעו שהמעשים לא נעשו בכוח אלא בהסכמה. תחילתה של הפרשה החלה בעקבות תלונה של אחת התלמידות על אונס מצד אחד המדריכים.

"לא היה לי ספק שהוא עשה את זה"

חושף הפרשה, ששכנע את התלמידות להתלונן, אמר היום לחדשות 2 באינטרנט בעקבות הגשת כתב האישום: "לא היה לי ספק שהנאשם עשה את הדברים האלה, אני האמנתי לבנות מהרגע הראשון ואני מרגיש טוב עם זה שבדקו את זה".

עו"ד בני קוזניץ ממשרד פסח קוזניץ ושות' המייצג את הנאשם מסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "מרגע הגשת התלונה דרך הארכות המעצר ועד השימוע דבק הנאשם בגרסתו. חומר ראיות נוסף שהצטבר בתיק הן מעדויות ומפעולות חקירה שנעשו רק חיזק את הטענה שלו, אותה שיקפתי בערכאות השונות לרבות השימוע שקבע כי יש להגיש כתב אישום על בסיסי עבירה קלים יותר".