למחרת השחרור מהכלא: אשתו של עאטף זאהר נגד המדינה

חמש שנים המתינה נדיה זאהר לבעלה, שהורשע באונס ובתקיפה מינית של חיילת כשהיה אלוף-משנה - ואתמול השתחרר מבית הסוהר בדרגת טוראי. "לא משנה כאן מי צודק", היא אמרה - "ככה הדברים מתנהלים כאן"

זאהר ואשתו (חדשות 2)

יום אחרי שחרורו מהכלא של אלוף-משנה לשעבר עאטף זאהר, בתום חמש שנים שהעביר מאחורי סורג ובריח, ממשיכה רעייתו, נדיה, להאמין בחפותו. "במדינה הזאת לא משנה מי צודק", היא אמרה בזעם - והדגישה: "לא עשו לו את זה בגלל שהוא דרוזי, אלא בגלל שככה הדברים מתנהלים כאן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זאהר שימש ראש מחלקת אוכלוסיות מיוחדות באגף כוח האדם בצה"ל. הוא הורשע באונס ובתקיפה מינית של חיילת שעליה פיקד - פרשה שהייתה אקורד סיום צורם לקריירה הצבאית שלו. אתמול, עם סיום תקופת מאסרו, הוא השתחרר מהכלא בדרגת טוראי. 

גם היום המשיך זאהר להסתגר בביתו שבעוספייה. בני משפחתו דחו בתוקף את דבריה של המתלוננת נגדו, שסיפרה כי הקדמת שחרורו הייתה צעד "מעורר חרדות רבות". "אף אחד לא שווה שאכעס בגללו. זה מאחורינו", אמרה רעייתו בתגובה על הדברים.

המתלוננת עצמה הדגישה כי היא סמוכה ובטוחה שההחלטה להתלונן על המעשים שביצע בה זאהר הייתה נכונה. "למרות הקשיים שגרם ההליך המשפטי, אני לא מתחרטת על כך - אלא גאה במה שעברתי ומקווה שזה חיזק נשים נוספות", אמרה.