רב סרן בצה"ל הודה בסחר בסמים

ערן קבלו נחשד כבר לפני כשנה שלקח חלק נכבד בפרשת הברחת הסמים הגדולה - כ-150 קילוגרמים של הירואין וסמים אחרים לשטח ישראל. היום לאחר חודשים ארוכים של חקריה הוגש נגדו כתב אישום מתוקן בו הודה הקצין שאכן היה אחראי להברחות ושלשל לכיסו את הכסף

פרשת הברחת הסמים הגדולה בצה"ל הגיעה לסיומה: רב סרן ערן קבלו, שנעצר בשנה שעברה בחשד כי היה אחראי להברחות סמים בהיקף ענק ושלשל את הכסף ממכירתם לכיסו, הודה היום בבית הדין הצבאי בדרום במסגרת הסדר טיעון, בכתב אישום מתוקן שהוגש נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קבלו, שיוצג על ידי עורכי הדין אבי עמירם, רס"ן עאסם חאמד וסרן ליאור שטצלר, נאשם בכתב האישום המתוקן בקשירת קשר לביצוע פשע, בשלושה אישומים של סחר בסם מסוכן, במרמה והפרת אמונים ובהתנהגות שאינה הולמת.

עו"ד אבי עמירם (חדשות 2)

הפרשה התפוצצה לפני כשנה, אז נחשד רב סרן קבלו כי סחר ביותר מ-150 קילוגרם של סמים מסוג הרואין, קוקאין וחשיש שנתפסו במהלך שירותו באוגדת עזה - במסגרתו היה אחראי על טיפול בהברחות הסמים בגבול מצרים. תמורת הסמים, נחשד רס"ן קבלו, היה אמור להרוויח למעלה משני מיליון שקלים ובחיפוש שבוצע בביתו אותרו 320 אלף שקלים במזומן.

כבר לאחר מעצרו, אמר עורך דינו אבי עמירם: "התחושה שלנו היא שהתביעה הצבאית ירתה גבוה מדי ורחוק מדי". היום, כאמור הוא הודה במסגרת הסדר הטיעון בכתב האישום המתוקן נגדו.