כתב אישום הוגש נגד תוקף מפקד ביה"ס לשוטרים

ספיר צנעני הואשם כי הכה את תת-ניצב יפרח דוכובני בשבוע שעבר ברחובות, קילל אותו ואיים: "אהרוג אותך". קצין המשטרה הבכיר פונה לבית החולים כשהוא סובל משבר באפו. בנוסף, תקף הצעיר שוטרת נוספת והכה אותה באגרופים

כתב אישום נגד התוקף. תנ"צ דוכובני (דוברות המשטרה)

כתב אישום הוגש הבוקר לבית משפט השלום ברחובות נגד ספיר צנעני, בגין תקיפת מפקד בית הספר לשוטרים תת-ניצב יפרח דוכובני, שנזקק לטיפול רפואי ופונה לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, ביום רביעי שעבר בשעות הצהריים הגיע צנעני לביתה של השוטרת חנה וטורי ברחובות, בזמן שתת-ניצב דוכובני שהה במקום ביחד עם אחותה של וטורי. צנעני שהבחין בדוכובני, החל להכות אותו באגרופים בפניו ובנוסף ירק עליו ושבר את משקפיו.

לאחר שתקף את תנ"צ דוכובני, איים צנעני על הקצין הבכיר וקילל אותו: "אני אהרוג אותך, אני אהרוג שוטרים". דוכובני נפצע ופונה לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא סובל משבר באפו. בנוסף לתקיפת קצין המשטרה, הואשם צנעני כי תקף את השוטרת חנה וטורי, לאחר שהכה אותה באגרופים ועיקם את ידה.

בכתב האישום נטען כי הוא התנגד למעצר ותקף שוטרים נוספים באמצעות בעיטות ויריקות. התובע, עורך הדין בן אסולין, ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו של צנעני עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.