נסגר התיק נגד בנו של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, בחשד לסחיטה באיומים

בשל חוסר ראיות החליטה הפרקליטות לסגור את התיק נגד שחר מלכה, בנו של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, זאת לאחר שנחשד בסחיטה באיומים של חבר במועצה, זאת כדי שלא יחשוף את החשדות לעבירות מין של אביו. עורך דינו: "הפרקליטות קיבלה טענותיו בנפש חפצה". בנוסף, נסגר התיק גם נגד הקבלן גילי אברהמי שנחשד בשוחד

בנו לא יואשם. מוטי מלכה (חדשות 2)

מתפורר התיק נגד מוטי מלכה? הפרקליטות החליטה לסגור את תיק החקירה נגד שחר מלכה, בנו של ראש העיר קריית מלאכי, שנחשד בסחיטה באיומים, בשל חוסר ראיות. על פי החשדות שהועלו נגדו בחודש מאי האחרון, הוא נחשד שסחט חבר במועצת קריית מלאכי, כדי שלא יחשוף את החשדות לעבירת מין מצד אביו, מוטי מלכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עו"ד שחר חצרוני, המייצג את בנו של ראש העיר מסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "אנחנו שמחים שהפרקליטות בנפש חפצה, קיבלה את כל טענותינו והחליטה לסגור את תיק החקירה נגד מוטי מלכה".

בנוסף, הוחלט גם לסגור את התיק נגד הקבלן גילי אברהמי, שנחשד ששיחד בכירים בעירייה, בהם ראש העירייה מוטי מלכה - כדי לזכות במכרזים. אברהמי, המיוצג על ידי עורך הדין דוד יפתח הדגיש בחודש מאי האחרון בריאיון בלעדי לחדשות 2: "לא הייתי משאיר טביעות אצבע למשטרה אם הייתי אשם".

מוטי מלכה לא יואשם באונס

בחודש האחרון הודיעה הפרקליטות כי ראש עיריית קריית מלאכי שנחשד בשורת עבירות מין חמורות ובשחיתות לא יואשם באונס. מלכה יואשם בכפוף לשימוע בשתי עבירות של מעשה מגונה נגד שתי מתלוננות ובעבירה של לקיחת שוחד מקבלנים שפעלו בעיר קריית מלאכי.

הפרשה החלה לפני כחמישה חודשים, כשמלכה נעצר בחשד לאונס עובדת שהייתה כפופה לו וכן בחשד לקבלת שוחד מיני מאישה נוספת. לאחר מעצרו התווספו תלונות של נשים נוספות בטענו שהוא ניצל את מצוקתן.