אישום: הרופא הטריד מינית בת 13

תושבי כוכב יעקב, התנחלות חרדית הסמוכה לירושלים, נדהמו לשמוע על הגשת כתב אישום נגד רופא משפחה מקומי. על פי האישומים נגדו, הרופא בן ה-52, ביצע מעשים מגונים בילדה בת 13 שהגיעה לבדיקה בקופת החולים לאחר שהתלוננה על כאבי אוזניים. כתב האישום מתאר כיצד ניצל את העובדה שהגיעה לבדה וביצע את זממו

הגיעה לבדה לבדיקה - והותקפה. אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום שהוגש לאחרונה לבית המשפט המחוזי בירושלים חושף מעשים מטרידים בהתנחלות החרדית כוכב יעקב, הסמוכה לבירה. על פי המסמך, עליו דווח בעיתון "מעריב", רופא המשפחה המוכר, בשנות ה-50 לחייו ביצע מעשים מגונים בבת 13, שהגיעה להיבדק לבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מתאר כיצד הטריד לכאורה הרופא את המטופלת הצעירה - ביקש ממנה לעלות למיטת הטיפולים, הכניס את ידו תחת חולצתה, מישש את בטנה והתקרב לאיבר מינה. בהמשך, כך על פי האישומים, הוא ביקש ממנה לשכב על גבה, נגע באיבר מינה ושאל אם היא נהנית. אחר כך הבהיר לה: "לקופת חולים באים גם כדי לכייף".

הרופא המשיך במעשיו למרות תגובותיה ההמומות, וציין: "אם את רוצה, את יכולה לבוא עוד פעם", אך הזהיר, "אם את באה עם אמא אני לא יכול לעשות לך. אמא תיבהל. על תספרי לה שעשיתי את זה. אל תספרי לאף אחד. אם את רוצה עוד פעמים, תגידי לאמא שאת חולה ותבואי".

הילדה התלוננה על המעשים באוזני אמה, שפנתה מיד למשטרה. כעת בודקים במשטרת מחוז ש"י האם הטריד הרופא הקהילתי המוכר ילדים נוספים. הנאשם הכחיש את המעשים בחקירתו. תחילה הוארך מעצרו עד הגשת כתב האישום, וכעת שוחרר למעצר בית.