זמר ואמרגנו הורשעו בתקיפה מינית של בן 13

בית המשפט הרשיע היום את יניב גר (30) ובנימין משאט (28), בביצוע עבירות מין בנער שאותו הזמינו לביתם, במטרה "לעצב לו אתר אינטרנט". במהלך הביקור הראו השניים לקטין "קסמים" וסרטים פורנוגרפיים, וביקשו ממנו לבצע בעצמו מעשה מגונה. משסירב, ביצעו בו את המעשים

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע היום זמר ואמרגנו, תושבי העיר, בביצוע מעשה מגונה בנער בן 13. השניים, בנימין משאט, בן 28, ואמרגנו, יניב גר, בן 30, הורשעו בביצוע העבירה בתום שנתיים שבהן התנהל משפטם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילתה של הפרשה בשנת 2009, אז התלוננו הקטין ואמו במשטרה נגד הזמר והאמרגן, ולאחר חקירה שהתנהלה במשטרה הוגש כתב אישום, שעניינו קשר שנוצר בינם לבין הנער, אותו הזמינו לדירתם כדי לבדוק אפשרויות לעיצוב אתר אינטרנט בעבורו. מהכרעת הדין עולה, כי השניים הראו לנער "קסמים", ולשם כך ביקשו ממנו להתפשט כדי לבצע אחד מהם.

לאחר שנותר כרק בגדיו התחתונים לגופו, הראו לו השניים סרטים פורנוגרפיים והורו לקטין לבצע בעצמו מעשה מגונה - אך זה סירב בתוקף, ואמר לשניים כי הוא "לא מרגיש בנוח", וכי זה "לא טוב בין גבר לגבר".

חרף סירוב הנער, ביצע בו האמרגן את המעשה ולאחר מכן גם הזמר. על פי כתב האישום, השניים ביקשו גם לבצע בקטין מעשה סדום, אך הוא סירב.

הזמר ואמרגנו הודיעו בתגובה לפרסום כי הם כופרים בהאשמות שיוחסו להם ובהחלטת בית המשפט להרשיעם מבלי להסתמך על העדויות שהוגשו לפתחו. "אנו מצרים על החלטת בית הדין, ומתכוונים לערער על ההחלטה", אמרו בתגובתם.