משפחות ההרוגות בתאונת ה"פגע וברח" בנתניה: ברבי עושה הצגות ומחייך

משפחות ההרוגות בתאונת ה"פגע וברח" בנתניה זועמות על החשוד במעשה, שושן ברבי, שממשיך להכחיש קשר למעשה למרות כתב האישום החמור שהוגש נגדו בבית המשפט המחוזי בלוד. "אין בו כאב או צער, בן אדם שכואב לו לא מחייך וצוחק", אמר רודי יגודייב שאיבד את אמו ואחותו בתאונה

משפחות ההרוגות בתאונת ה"פגע וברח" בנתניה זועמות על החשוד במעשה, שושן ברבי, הממשיך להכחיש כל קשר למעשים, זאת למרות כתב האישום החמור שהוגש נגדו היום בבית המשפט המחוזי בלוד. "זה נראה לי כמו הצגה ומשחק", אמר אחד מבני המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רודי יגודייב, שאמו ואחותו נהרגו כתוצאה מתאונה, הגיע יחד עם בני משפחה נוספים לבית המשפט בלוד והביע את מורת רוחו לאור הצהרותיו של החשוד במעשה. "אין בו כאב או צער, בן אדם שכואב לו לא מחייך ולא צוחק", הדגיש יגודייב.

ברבי, נגדו הוגש הבוקר כתב אישום בגין דריסתן והפקרתן של שלוש הנשים, טען עם הגיעו לבית המשפט כי אינו אחראי למעשה למרות העדויות הסותרות את דבריו. "זאת עלילה אחת גדולה, אני לא מאמין יותר למשטרה, יש רק את בית המשפט בו אני מאמין", אמר.

כתב האישום: ברבי נהג כמו פצצה מתקתקת

"פצצה מתקתקת", ברבי (חדשות 2)
"נהיגתו של המשיב לאחר שצרך משקאות אלכוהוליים משולה ל'פצצה מתקתקת' מעידה על מסוכנותו הרבה לציבור" - כך, במילים קשות, מתאר כתב האישום החמור שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בלוד את שושן ברבי - שדרס למוות את סבטלנה יגודייב, בתה שושנה ואת אלכסנדרה רובינוב בתאונת ה"פגע וברח" בנתניה.

בפרקליטות מייחסים לברבי שלוש עבירות הריגה, שלוש עבירות של הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בשכרות, שיבוש מהלכי משפט, הדחה בחקירה, החזקת סם מסוכן לצריכה עצמית ושימוש בסם מסוכן לצריכה עצמית.

התובע מטעם פרקליטות מחוז מרכז, עו"ד אביב שרון, כתב על ההתרחשויות ביום התאונה: "ביום 17.8.2012, בין השעות 14:00 ל-19:40, שתה ברבי במספר הזדמנויות משקאות משכרים, כך שבשעה 19:40 היה ריכוז האלכוהול בדמו מעל לכמות המותרת בחוק. חרף זאת, נכנס המשיב (ברבי) לרכב ונהג בו במהירות מופרזת, כשמוזיקה חזקה בקעה מן המכונית והוא וחברו לא חגרו חגורות בטיחות".