ניצחון לשרה נתניהו: תביעת עוזרת הבית נדחתה

הפרשה המביכה והמתוקשרת סביב אשת ראש הממשלה הסתיימה היום בחשאי. בהסדר פשרה שהוגש תחת מעטה סודיות לבית הדין לעבודה בחיפה, סוכם בין נתניהו לליליאן פרץ כי התביעות ההדדיות שהגישו - יימחקו

הסכסוך המתוקשר בין ליליאן פרץ לבין שרה נתניהו בא אל קצו בהסדר פשרה שמהווה ניצחון גדול של אשת ראש הממשלה מול מי ששימשה עוזרת הבית שלה. כך נחשף הערב בחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני הצדדים החליטו בסיכום כי שתי התביעות - זו שהגישה פרץ נגד נתניהו וזו שבאה כתגובה של אשת ראש הממשלה - יידחו, מבלי שילוו בצו הוצאות.

המסמך שבו נוסחו ההסכמות הוגש היום, תחת מעטה חשאיות, לבית הדין לעבודה בחיפה - שם יינתן לו תוקף של פסק דין. תוכן ההסדר נחשף חרף ניסיונות הצדדים להטיל עליו צו איסור פרסום, כדי למנוע דיון תקשורתי נוסף בדברים.

תחילת הפרשה בתביעה שהגישה פרץ נגד נתניהו, בטענה שזו לא שילמה לה שכר מלא עבור שעות נוספות, לא מימנה עבורה הוצאות מיוחדות ואף נהגה כלפיה בגסות בעת שעבדה בביתה. בתגובה, הגישה נתניהו תביעה נגדית שבה דרשה מפרץ לפצותה בסכום של 600 אלף שקלים, בשל מה שהגדירה "מסכת שקרים, הכפשות ושפיכות דמים".

פרקליטה של שרה נתניהו, ד"ר יוסי כהן, אמר הערב כי "ההסכם מדבר בעד עצמו. ביקשנו צו איסור פרסום ולפיכך - אין זה ראוי שנתייחס מעבר לכך".

עו"ד אסף שרעף, המייצג את ליליאן פרץ מסר בתגובה: "אבקש לכבד את הסדר בית המשפט. ההסדר מדבר בעד עצמו, ליליאן מרוצה מאוד, מעבר לכך אני מנוע מלהרחיב".