5 שנות מאסר למורה ריקוד שהטריד מינית תלמידות

השיטה של המדריך, בן 44, נשוי ואב ל-4 ילדים, הייתה קבועה. במשך חמש עשרה שנים, נהג לבחור בנות שונות שלקחו חלק בחוגים שהפעיל בבתי ספר, ולהתקרב אליהן. תחילה הוא סיפר להן כי הן מיוחדות וחשובות לו, שוחח איתן בטלפון ארוכות - ואחר כך החל גם לבצע בהן עבירות מין שחלקן, הסביר לבנות, הן חלק "ממחול האהבה"

לימד את "מחול האהבה". אילוסטרציה (Getty images)

אורי אזריאל, מורה ריקוד בן 44, נשוי ואב ל-4 ילדים, נשלח היום ל-5 שנות מאסר, לאחר שהודה במסגרת הסדר טיעון בביצוע שורת עבירות מין בכמה מתלמידותיו. המעשים בוצעו לאורך 15 שנים. המורה נהג התקרב לתלמידות קטינות ש"בחר", בנות 13-16, החל לפתח איתן קשר אישי ואינטימי, ובעל אותן בהסכמה, ביצע בהן מעשי סדום, או הטריד אותן מינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום בו הודה, נהג אזריאל ללמד רבות מהתלמידות ריקוד שהמציא בשם "מחול האהבה", כשהיו לבדם. במסגרת הריקוד, נצמד אליהן בחוזקה, נגע במקומות מוצנעים בגופן וביצע עבירות נוספות, תוך שהוא מסביר כי "אלה תנועות הריקוד". מרבית הבנות נקשרו למורה באופן אישי, ואף הובטח להן כי הן "מיוחדות וחשובות לו" ושהוא מעוניין להיות בן זוגן.

שלושה שופטי בית המשפט המחוזי בלוד גזרו על המורה חמש שנות מאסר בפועל, שנת מאסר על תנאי וכן תשלום פיצויים של עשרות אלפי שקלים למתלוננות. המתלוננת הראשונה, בה בוצעו המעשים החמורים ביותר, תפוצה ב-30 אלף שקלים.

הנאשם הודה בעבירות המיוחסות לו במסגרת הסדר טיעון, אך סנגוריו והפרקליטות לא הגיעו להסכמה בדבר העונש. הוא הביע חרטה על המעשים, וציין כי הוא מתחרט ומתבייש בהם, והחל בהליך טיפול.