אישום: אב הבית ונער בן 16 הציתו את ביה"ס כנקמה במנהלת

בן 29 מקריית גת, המשמש כאב בית באחד מבתי הספר היסודיים, וקטין בן 16 נאשמים כי הציתו יחד את המוסד החינוכי - כמה ימים טרם פתיחת שנת הלימודים. המניע למעשה: יחסה של המנהלת כלפיהם. גובה הנזק מוערך בכחצי מיליון שקלים

בית הספר שנשרף (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש כתב אישום נגד תושב קריית גת, בן 29, הנאשם שהצית את מזכירות בית הספר בו הוא עובד כאב בית כמה ימים לפני תחילת הלימודים, יחד עם נער בן 16 שהואשם אף הוא. הרקע למעשה: "נקמה על יחסה של המנהלת כלפיהם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה, כי ארבעה ימים לפני פתיחת שנת הלימודים הגיעו השניים למוסד החינוכי בשעות הלילה המאוחרות כשהם מצוידים בבקבוק ובו חומר דליק, שאותו רכש הנער מספר ימים קודם לכם בתחנת דלק. הנער שפך את הדלק על חלונות המחסן בבית הספר -  והצית אש, שעה שאב הבית עמד בקרבת מקום והשגיח שאיש לא מגיע.

לאחר מכן, כך נטען, הלכו השניים לכיוון מזכירות בית הספר שם התיז הנער את החומר הדליק - ושוב הצית אש. במהלך השריפה נשמע קול פיצוץ והאזעקה במקום החלה לפעול.

על פי כתב האישום, אב בית הספר והנער ביקשו לנקום במנהלת בית הספר, שלטענתם התנכלה להם. כתוצאה ממעשי הנאשמים ניזוק חדר המזכירות של בית הספר,  ומבנה המחסן נשרף כליל. שווי הנזק שנגרם כתוצאה מההצתה מוערך בכחצי מיליון שקל.