הרצח הכפול בבאר-שבע: אדם איטל נשלח לעוד שני מאסרי עולם

כשנה אחרי שירה למוות בשני נערים בפיצוציית "בון-בון" בבירת הנגב, רצח העבריין סוחרי נשק שהתכוונו לרכוש ממנו רובה - אחרי שחברי כנופיה יריבה הבטיחו לו תשלום אם יחסל אותם. היום החליטו השופטים להכפיל את עונשו

אדם איטל (חדשות 2)

העבריין אדם איטל כבר מרצה שני מאסרי עולם שנגזרו עליו, אחרי שהורשע ברצח הנערים רוסלן קובייב ואיתן איזמאיילוב בפיצוציית "בון-בון" שבבאר-שבע, בפברואר 2007. היום גזרו עליו שופטי בית המשפט המחוזי בעיר עונש זהה - נוסף על זה שכבר החל לשאת בו, בעקבות הרשעתו ברצח כפול נוסף - של מוחמד אבו-גליון ועטווה אבו-סעלוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את השניים, עבריינים שהתגוררו בתל-שבע, רצח איטל ביריות ב-2008. לפי כתב האישום נגדו, הוא תאם עמם מקום מפגש שבו אמור היה למכור להם רובה M16. זמן קצר אחר כך נודע דבר העסקה לחברי כנופיה יריבה, שפנו לאיטל והבטיחו לשלם לו אם יחסל את אבו-גליון ואבו-סעלוק.

איטל נענה להצעה, ובאפריל של אותה השנה - כשהשניים הגיעו לנקודת המפגש שתואמה כדי לקבל ממנו את הנשק - ירה בהם למוות מטווח אפס בעת שישבו במכוניתם ואז נמלט מהזירה.

השופטים שדנו בתיק החליטו להרשיע את איטל ברצח תוך הסתמכות על עדות אחת, שסיפקה אישה שהנאשם התוודה לפניה על מעשיו.

נוסף על שני מאסרי העולם שנגזרו עליו היום, קבעו השופטים כי על איטל לפצות את בני משפחותיהם של קורבנותיו בסכום של 120,000 שקלים. פרקליטו קיבל בזעם את גזר הדין והודיע על כוונתו לערער את חומרת העונש שנגזר על מרשו.