אישום: בן 23 אנס את בת דודתו, בת 16

תושב מרכז הארץ בן 23 נאשם באונס של בת דודתו הקטינה בעת ששהתה לבדה בבית, כך עולה הבוקר מכתב אישום שהוגש נגד הצעיר בבית המשפט המחוזי בלוד. פרקליטות מחוז המרכז מבקשת להאריך את מעצרו של החשוד עד תום ההליכים

נאנסה על ידי בן דודה. אילוסטרציה (חדשות 2)

אונס מזעזע בתוך המשפחה: ל', צעיר בן 23 ממרכז הארץ אנס את בת דודתו בת ה-16 בחודש שעבר, בזמן שהייתה לבדה בבית - כך עולה מכתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בלוד. באישום צוין, כי הצעיר וידא עם בת דודתו - אחותה של הנאנסת, שהיא נמצאת לבדה בבית בתואנה שברצונו להדפיס דבר מה במחשב. לאחר מכן הגיע לבית, עמד בסמוך אליה ואחז בישבנה. עוד נכתב, כי המתלוננת ביקשה ממנו לחדול ממעשיו - אך ללא הועיל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהפרטים בכתב האישום עולה עוד, כי החשוד דחף את המתלוננת לעבר מיטתה, הוריד את תחתוניה, אחז ברגליה ואנס אותה. זמן קצר לאחר מכן, היא הצליחה להשתחרר מאחיזתו והוא חדל ממעשיו. לפני שעזב את המקום, כך נכתב, הפציר בה שלא תספר דבר על שאירע לאיש.

הבוקר הגישה פרקליטות מחוז מרכז באמצעות עו"ד יעל זליג, כתב אישום נגד ל' ובקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. בפרקליטות הביעו חשש שבשל הקרבה המשפחתית של החשוד וקורבן העבירה, ינסו בני המשפחה לשבש את הליכי המשפט ואף להפעיל לחץ על בני משפחתה של הקטינה.