אישום: "הכו קשיש באכזריות כי עקף בתור"

בני זוג מנתניה מואשמים כי תקפו באכזריות קשיש בן 86 בכניסה לסניף בנק בעיר בעקבות ויכוח על המיקום בתור. הנאשמת חסמה את כניסתו של הקשיש לבנק, הדפה אותו וגידפה אותו, ובן זוגה הטיח אותו במדרכה. אחר כך בעטו בו השניים כשהוא שרוע ומדמם. "הייתי שוחט אותו", אמר הנאשם בחקירתו

"הגיע לו, הוא התחיל". אילוסטרציה (AP)

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר כתב אישום חמור לבית משפט השלום בנתניה נגד בני זוג, תושבי העיר בשנות ה-30 לחייהם, בגין תקיפה אכזרית של קשיש בן 86- בגלל ויכוח על תור בבנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, הקשיש המתין בפתח הכניסה לסניף בנק ברחוב שדרות בנימין בעיר, לקראת פתיחתו. משחשבה הנאשמת כי הקשיש מנסה לעקוף אותה בתור - החל העימות. היא חסמה את כניסתו למבנה, אחזה בזרועו השמאלית, הדפה וגידפה אותו.

בתגובה לכך, הדף אותה הקשיש כדי להרחיקה ממנו. אז ניגש אליו בן זוגה, לפת בידו האחת את צווארו, אחז בידו השנייה בחגורת מכנסיו של הקשיש, הרימו באוויר והטיחו ארצה. הקשיש נפל וראשו נחבט בעוצמה במדרכה.

בעודו שוכב חבול ומדמם על המדרכה, ניגשה אליו הנאשמת ובעטה בו מספר פעמים. צוותי מד"א שהגיעו למקום פינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר.

"הגיע לו. הוא התחיל"

הפרקליטות ביקשה לעצור את השניים עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשת הארכת המעצר תואר גם כיצד הם לא חזרו בהם ממעשיהם במהלך החקירה.

הנאשמת אמרה לחוקרים: "הוא עצבן אותי, הגיע לו, הוא התחיל. הכלב הזקן המטומטם. הוא מציק לי". בן זוגה הסביר לעומת זאת בחקירתו: "הוא מציק לחברה שלי. מקלל אותה כל הזמן. אם הייתי מרביץ לו הייתם לוקחים אותו במסוק, כי הייתי שוחט אותו".