3 כתבי אישום הוגשו בפרשת הלינץ' בי-ם

לבתי המשפט השלום והמחוזי בירושלים הוגשו כתבי אישום נגד תשעה מהמעורבים בתקיפתו של הצעיר הערבי ג'מאל ג'ולאני. כתב האישום מתאר מסכת של התפרעות ותקיפה חמורה על רקע גזעני, באירוע שנמשך מבלי שאיש התערב. התשעה נאשמים בפגיעה והסתה לגזענות ופגיעה וחבלה על רקע גזעני

אחד החשודים מובא להארכת מעצרו (חדשות 2)

שלושה כתבי אישום חמורים הוגשו לבתי המשפט השלום והמחוזי בירושלים נגד המעורבים בתקיפתו של הנער הערבי ג'מאל ג'ולאני בכיכר ציון בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשמים, תשעה במספר, יעמדו לדין בגין עבירות של פגיעה והסתה לגזענות ופגיעה וחבלה על רקע גזעני. כתב האישום מתאר כי בלילה שבין חמישי לשישי לפני כשבועיים, הלהיטה קטינה תושבת הבירה את הרוחות באזור כשאמרה "לא יכול להיות שערבים מסתובבים כאן בחופשיות וללא חשש".

הצעיר הערבי שהותקף, ג'מאל ג'ולאני (חדשות 2)

מיד לאחר מכן, החלו הצעירים במקום לקרוא קריאות גזעניות כנגד הערבים שעברו במקום ולתקוף את ג'ולאני וחבריו שעברו במקום. "מי שגבר שיבוא להרביץ לערבים", צעק אחד מהצעירים שהיו במקום בציטוט שמופיע בכתב האישום נגדו.

לפני מספר ימים, אמר אחד מהנערים במהלך הבאתו להארכת מעצר: "הרבצתי לו כי הוא קילל את אמא שלי. הוא קיבל את מה שמגיע לו. חבל שהוא לא מת". בתגובה לדברים אמר פרקליטו עו"ד איציק בם כי מרשו סובל מהפרעה פסיכיאטרית. "זה שדחפו לו מיקרופון לפנים זו לא חוכמה גדולה", הוסיף