רצח ג'ורג' סעדו: 4 מהנאשמים שוחררו למעצר בית

ארבעה קטינים שהואשמו במעורבות ברצח ג'ורג' סעדו ברמלה לפני כחצי שנה, ללא כל סיבה, שוחררו למעצר בית. עורכי דינם ערערו על ההחלטה להותירם במעצר עד תום ההליכים, ואתמול נענה בית המשפט העליון את עתירתם. עם זאת ציין השופט - הארבעה יורחקו מרמלה. המשפט בעניינם צפוי להיפתח בספטמבר

נרצח - ללא סיבה. ג'ורג' סעדו ז"ל (חדשות 2)

פרשת הרצח של ג'ורג' סעדו ברמלה: בית המשפט העליון הורה לשחרר ארבעה מהנאשמים הקטינים במעורבות ברצח. עורכי דינם, יורם הלוי וגיורא זילברשטיין, ערערו על ההחלטה להשאירם במעצר עד תום ההליכים, ואתמול קיבל השפוט אליקים רובינשטיין את בקשתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לארבעה מיוחסות עבירות הריגה, החזקה ונשיאת נשק שלא כדין, הדחה בחקירה היזק לבעל חיים ויריות באיזור מגורים, במהלך הרצח שבוצע בחודש מרס האחרון, בחורשה ברמלה, ללא כל סיבה. יחד איתם, נעצרו עוד ארבעה חשודים נוספים, שהועמדו גם הם לדין.

בית המשפט הורה על שחרורם של הארבעה למעצר בית, אך דרש להרחיקם מרמלה, מחשש לחיכוך עם בני משפחת ההרוג. משפטם צפוי להיפתח בחודש הבא.

עו"ד ירום הלוי, סנגורם של הנאשמים ששוחררו, שיבח את בית המשפט על החלטתו - "למרות העובדה שמרשינו לא חטאו במאומה והיו צרכים להשתחרר אף קודם לכן, אנחנו כמובן מברכים על החלטת השחרור הנכונה, וממתינים למשפט, בתקווה להשלים את המלאכה ולשכנע את בית המשפט בחפותם המלאה של מרשינו".

נרצח כשטייל עם כלבו - סתם

ג'ורג' סעדו נרצח לפני כחצי שנה בעת שטייל בשעת לילה עם כלבו בחורשה הסמוכה למקום מגוריו ברמלה. כתב האישום שהוגש נגד שמונת הנערים המעורבים, המבוגר ביניהם בן 16, בגין רצח והריגה, מתאר את מאורעות הערב.

בעת הטיול הלילי נתקל סעדו בשלושה תושבי שכונת ג'ואריש בעיר, שהחלו לקלל אותו. לאחר שסעדו התעלם והמשיך בדרכו, השלושה המתינו שיעשה דרכו חזרה למקום, וקראו לחברים נוספים, מהם ביקשו להצטייד באקדח ותחמושת.

בין היתר, על פי כתב האישום, הצעירים ירו באוויר ובדקו את תקינות כלי הנשק. כשסעדו חזר שבו הנאשמים לקלל אותו, לכאורה, וקראו קריאות גזעניות. סעדו התעלם והגביר מהירות, אז ירה בו אחד מהם, ולאחר מכן אף וידא הריגה, וירה בכלב.