אישום: שדד מסעדה ותקף שוטרים

הלל טראוב, שניסה לגנוב יחד עם אחיו יותר מ-74 אלף שקלים ממסעדת קאזה דה ברזיל באילת, הואשם היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. כתב האישום מתאר כיצד השתלט עם אחיו, שנהרג באירוע, על נשקם של השוטרים שהוזעקו לזירה, חטף מונית וניסה לברוח

זירת האירוע ביום המקרה. ארכיון (חדשות 2)

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום כתב אישום נגד הלל טראוב בגין ביצוע שוד, חטיפה ואיומים, לאחר שניסה לשדוד יחד עם אחיו 74 אלף שקל ממסעדת קאזה דה ברזיל באילת. אחיו של הלל נהרג מירי שוטרים שרדפו אחרי השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים, יחד עם אח נוסף שסייע להם, פרצו למסעדה בסוף החודש שעבר, כלאו ארבעה עובדים במקרר, והשתלטו על נשקם של קצין ושוטרת שהוזעקו למקום. בהמשך האירוע הם נמלטו והמשטרה פתחה במרדף במהלכו נורה למוות אחד האחים.

קצין הסיור שהגיע לטפל בשוד האלים, ונשקו האישי נחטף ממנו על ידי השודדים, הודח לפני כשבועיים מתפקידו. בנוסף, הודיעו במשטרה כי יימנע ממנו קידום מקצועי בשנתיים הקרובות.

מרדף ברחובות אילת

כתב האישום מתאר את מהלך השוד, משלב התכנון ועד לביצוע - שהלך והסתבך. אחד העובדים במקום, שהוכה על ידי השודדים, אך הצליח להימלט, הזעיק את השוטרים למקום.

שוטר ושוטרת שהגיעו בניידת למסעדה נתקלו בשודדים כשיצאו עם השלל. שני האחים הצליחו להשתלט על השוטר והשוטרת, ולקחו מהם את כלי נשקם. לאחר מכן, נמלטו השניים במונית, תוך כדי איומי אקדח על הנהג, שנקלע לזירה בטעות, יחד עם תיירת אוקראינית אותה הסיע. במהלך הנסיעה, החלה לרדוף אחריהם ניידת משטרה ושני רכבים סמויים שהוזעקו למקום. השוטרים פתחו באש והצליחו לעצור את החשודים.