"אבטח את העובדת - ואנס אותה"

כתב אישום חמור הוגש היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד מאבטח מהדרום שהטיל אימים במקום העבודה. האיש נאשם בשבעה סעיפים של אונס, הטרדה מינית, ומעשים מגונים, שביצע לכאורה בעובדת עליה היה אמור להגן במסגרת תפקידו

אונס במקום העבודה. אילוסטרציה (חדשות 2)

אונס במקום העבודה: ברוב מקומות העבודה בישראל מוצב מאבטח שתפקידו לשמור על הסדר ולהבטיח את שלומם של העובדים במקום. כתב אישום שהוגש היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע מגלה שאחד ממקומות העבודה בדרום הפך לסיוט לכאורה עבור אחת העובדות בו - בגלל מאבטח שניצל את תפקידו לשם סיפוק צרכיו המיניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום מגולל מסכת התעללות מינית שנמשכה כשנה, במהלכה נאשם המאבטח שאנס את אחת אחת העובדות במקום, ביצע בה מעשים מגונים והטריד אותה במספר הזדמנויות תוך השפלתה, כשבחלק מהמקרים הוא עושה זאת באמצעות הנשק שברשותו.

אחד המקרים המתוארים בכתב האישום התרחש במאי אחרון במהלך משמרת ערב משותפת של השניים בסניף בו עבדו. האיש נאשם שנכנס אחרי העובדת לאחר החדרים במקום, נעל את הדלת כשאקדחו ברשותו והחל לאנוס את האישה למרות שהבהירה לו כי אינה מעוניינת לשכב עמו.

במקרה אחר היא אף נחבלה ברגלה לאחר שניסתה להיחלץ מאחיזתו. גם במקרה זה, זעקה האישה לעזרה אך איש לא שמע את תחינותיה. בסך הכל נאשם האיש בשבעה סעיפים של עבירות מין בהן, אינוס, מעשה מגונה בכוח, הטרדה מינית והתנכלות.