תובעת את בעלה לשעבר: לא שכב איתי 10 שנים

במשך 10 שנים חיכתה אישה לקיים יחסי מין עם בעלה. לאחר שהתייאשה הגישה תביעה נגדו בו היא דורשת פיצוי של 165 שקלים לכל "לילה נטול יחסים". בכתב התביעה מאשימה האישה את בעלה לשעבר שנמנע מלישון איתה באותה המיטה, והעדיף ללון מדי לילה בסלון

דורשת פיצוי בעילה של "קרירות מינית" (חדשות 2)

כמה שווה לילה עם אשתך? 165 שקלים לפי התביעה שהוגשה בבית הדין לענייני משפחה נגד אדם שבחר לישון בסלון במקום לקיים יחסי אישות עם אשתו. בריאיון ל"גלובס" מספרת פרקליטתה של האישה, עו"ד ענבר לב, על מפח נפש שהוביל את האישה להגיש את התביעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה אמיתי בהחלט, וזה לא המקרה היחידי", אומרת לב. "מדובר באישה שחיה עם בעלה במשך שנים רבות, והוא לא היה מעוניין לקיים איתה יחסי אישות. הוא גם לא רצה לישון איתה באותה מיטה ודאג כל הזמן להתחמק מיחסי אישות איתה והלך ונרדם בסלון".

"הוא גם ניסה להתחמק בטענה שהוא סובל מאימפוטנציה, זו עילת גירושים, אבל זו גם עילה נזיקית", מסבירה לב. בפנייתה לבית המשפט, טוענת האישה שקיום יחסי מין הוא חלק מזוגיות, וברגע שזוג החליט להינשא, יחסי האישות נלווים לכך.

בכתב התביעה דורשת האישה פיצוי של 600 אלף שקל, עבור 10 השנים בהם חיו יחד עד שהתגרשו לבסוף בעילה שסבלה מ"קרירות מינית". לדברי עורכת הדין, סיכויי התביעה להתקבל גבוהים - ואם גם בית המשפט יחשוב כך, האישה המסורבת אולי לא תהיה מאושרת, אבל בהחלט תהיה עשירה.