"אל תלכי לבית הספר, ונעשה סקס"

כתב אישום נוסף בפרשת הפדופיליה שהובילה למעצרם של כ-30 חשודים בעקבות פעילות סמויה של המשטרה. בן 49 מהצפון נאשם בניסיון אינוס וניסיון הטרדה מינית של קטינה, לאחר ששוחח עם השוטרים הסמויים ברשת. באחת השיחות, הציע ל"נערה" להיעדר מביה"ס כדי לנסוע עמו לצימר ושם לקיים יחסי מין

כתב אישום חמור הוגש היום נגד אחד החשודים בפרשת הפדופיליה הגדולה ברשת, שנחשפה בסוף החודש שעבר, בו מתוארות בפירוט השיחות המיניות שקיים עם סוכנים משטרתיים שהתחזו לילדות בנות 12. האיש, תושב הצפון כבן 49, הואשם ב-10 סעיפים ובהם ניסיון אינוס וניסיון הטרדה מינית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החומר שנאסף בידי המשטרה הוביל את פרקליטות מחוז מרכז להגשת כתב האישום המפרט את תמלילי השיחות שקיים, עם הילדות לכאורה. על פי כתב האישום, שוחח הנאשם מספר פעמים באמצעות הצ'אט, תוכנת המסנג'ר ומכשיר הטלפון עם אותן "קטינות", וניסה לשכנע אותן להיפגש עמו.

שכנע את הילדה להיעדר מבית הספר

עוד מתאור מפגש שתיאם עם אחת הילדות על מנת לקיים עמה יחסי מין. הוא אף שכנע אותה להיעדר מבית הספר כדי לפגוש אותו. זמן קצר לאחר מכן, הגיע הנאשם לכתובת שנמסרה לו על ידי הסוכן המשטרתי.

למרות שידע שמדובר בילדות , הוא לא חסך בתיאורים מיניים גסים ובוטים, מלאים בפרטים על האופן שבו הוא מתכוון לקיים עמן יחסי מין. זה כתב אישום שני שמוגש בפרשת הפדופילים, במסגרתה צפויים כתבי אישום נוספים במהלך השבוע.