הנאשם ברצח גדי ויכמן יישאר במעצר עד תום ההליכים

עדן אוחיון בן ה-19 שנאשם שדקר למוות את גדי ויכמן ז"ל לאחר שזה העיר לו ולחבריו על רעש בגינה ציבורית סמוכה לביתו בבאר שבע, יישאר במעצר עד למתן גזר הדין בעניינו. אלמנתו של ויכמן קיבלה את ההכרעה בסיפוק: "זה נותן קצת שקט. שלא יסתובב לי חופשי"

עדן אוחיון וגדי ויכמן ז"ל (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע החליט הבוקר להאריך את מעצרו של עדן אוחיון, הנאשם ברצח גדי ויכמן ז"ל לפני כשלושה חודשים בבאר שבע, עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. ההחלטה התקבלה לפי דרישת התביעה, ובהסכמת ההגנה.

מיכל ויכמן, אלמנתו של גדי ז"ל, שמחה לשמוע על ההכרעה. "זה מעודד ומצביע על זה שמדובר בתיק של מסוכנות", אמרה ויכמן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "בן אדם שמסתובב עם סכין ודקר בעבר - אי אפשר לשחרר אותו למעצר בית לאכול אוכל של אמא. הוא לקח חיים, הוא לקח הרבה יותר".

"אני הופתעתי כששמעתי שיש אנשים שהרגו ורצחו ושחררו אותם הביתה, וחששתי שזה יקרה במקרה שלנו", הוסיפה. "אני מרוצה מזה, זה נותן קצת שקט. שלא יסתובב לי חופשי, אני רואה את המשפחה שלו כל יום, רואה את הבן שלי משחק בגינה למטה ואומר שהוא נזהר לא לדרוך על המקום שבו אבא שלו נרצח".

המשפט של אוחיון בן ה-19 נמשך גם בימי פגרת הקיץ של בתי המשפט. עכשיו, אחרי הארכת המעצר עד תום ההליכים, תוכל מיכל לקבל מהמשטרה את בגדיו של ויכמן מליל הרצח. "זה חשוב לי. יהיה לי קשה לראות את זה, עם הדם והחתך של הסכין", אמרה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת