אישום: רצח את בת זוגו לעיני בתו

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד בן זוגה של אצ'נפה סנאית, שדקר אותה למוות בלוד לפני כעשרה ימים לעיני בתו בת ה-7. "הוא מפלצת, לא האמנו", אמרו קרובי משפחתה של הנרצחת

זירת רצח, ארכיון (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש היום כתב אישום נגד תושב לוד, בן 37, בגין רצח בת זוגו, אצ'נפה סנאית, לפני כעשרה ימים. על פי כתב האישום, הוא לקח סכין מהמטבח ודקר את האישה 19 פעמים בכל חלקי גופה. לתקיפה הייתה עדה בתו בת ה-7, שהתחננה בפני אביה שיחדול ממעשיו.

במהלך חקירתו במשטרה הודה הנאשם שדקר את בת זוגו, אך שב וטען כי לא התכוון לגרום למותה. הוא אמר שביצע את המעשה לאחר שספג ממנה קללות וכי היה שיכור בעת המעשה. כשעה לפני הרצח בילו בני הזוג אצל אחותה של הנרצחת, שמתגוררת באותו בניין.

אצ'נפה עלתה לארץ בשנת 2000 ביחד עם בנה הצעיר, לאחר שבעלה נפטר. לפני כחצי שנה היא שכלה את בנה, חייל בחטיבת הנח"ל. אחד מבני משפחתה של  אמר לחדשות 2: "כמה אכזרי יכול בן אדם להיות? הוא יודע שרק לפני חצי שנה היא קמה משבעה על הבן".

"אני מכיר את האיש הזה ולא תיארתי לעצמי שהוא יכול להיות כזה מפלצת", סיפר מכר של בני הזוג, "בזמן השבעה על הבן ישבנו איתה וניסינו לחזק אותה. אני פשוט לא מצליח להבין את זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת