לילך שם-טוב על רוצח ילדיה: "מקווה שלא אראה אותו יותר"

בית המשפט יגזור היום את דינו של איתי בן-דרור, שהורשע ברצח אכזרי של שלושת ילדיו. באולם בית המשפט תמתין לו גרושתו ואמם של הילדים, לילך שם-טוב, תסתכל לו בעיניים ותקווה שלמרות החששות, הצדק ייעשה

היום, אולי, יסתיים פרק נוסף בסיוט של לילך שם-טוב. לפני כשנתיים, רצח בעלה לשעבר איתי בן-דרור את שלושת ילדיהם: עומר, אור ורוני ז"ל. עוד בחקירתו סיפר בן-דרור כיצד קנה סכינים והתכונן ליום הרצח כנקמה על כך שאמם סירבה לחזור אליו.

"אני חוששת שהוא לא יקבל את העונש הראוי לו - שלושה מאסרי עולם", אמרה היום שם-טוב, "אני לא מצליחה למצוא הצדקה למה לקח שנתיים עד שדינו נגזר. הבטיחו לי שזה יסתיים תוך שנה לאחר שהוברר לחלוטין שהוא כשיר לעמוד לדין עוד בשבעה".

מאז היום הראשון של מעצרו, המשיך בן-דרור להטריד את אישתו לשעבר בפייסבוק ובטלפון, אבל זה לא שימנע ממנה להגיע לבית המשפט ולראות את הצדק נעשה. "הוא כל-כך לא ראוי לתגובה שאני אפתיע את עצמי אם אפנה אליו, אבל זה סוף של משהו בתקווה שלא אצטרך לפגוש אותו שוב".

בינתיים, ממשיכה שם-טוב לנסות ולהשתקם מהאסון הנורא בעזרת משפחה, חברים, ומכתבים אותם היא שולחת לשלושת ילדיה. "איזה כוח, עוצמה ואהבה זכיתם לקבל מכל מי שהגיע. אני מתנצלת שנבצר ממני לקבל סיוע". "אני אנצח, בנחישות והתמדה אני אנצח, ואם אני אחדל אז הזיכרון של הילדים שלי ייעלם לנצח", סיכמה לילך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת