מורה גנב מאות אלפי ש"ח מקופת ביה"ס של חיל האוויר - ונשלח למאסר

מורה בבית הספר הטכני של חיל האוויר בבאר שבע הורשע בגניבת יותר מ-300 אלף שקלים מקופת מועצת התלמידים של המוסד החינוכי. מפסק הדין עולה, כי המורה נתן המחאות לתלמיד מורשה חתימה בחשבונות שיחתום עליהן - ולאחר מכן מילא בעצמו את הסכום. הוא נשלח ל-20 חודשי מאסר בפועל

שלשל לכיסו יותר מ-300 אלף ש"ח. אילוסטרצי (חדשות 2)

חינוך רע: בית הדין הצבאי במחוז מרכז הרשיע אזרח עובד צה"ל המשמש כמורה בבית הספר הטכני של חיל האוויר שבבאר שבע, בגניבה של יותר מ-300 אלף שקלים מקופת מועצת התלמידים. לאחר מתן פסק הדין שלח בית המשפט את הנאשם ל-20 חודשי מאסר בפועל.

תחילתה של הפרשה בשנת 2008, עת הועסק הנאשם כמורה להיסטוריה בבית הספר הטכני של חיל האוויר שבבאר שבע. מכתב האישום שהוגש נגד האיש עולה, כי הוא היה מופקד על שני חשבונות מועצת התלמידים, יחד עם עוד תלמיד שהיה מורשה חתימה בחשבונות הבנק. מפסק הדין עולה, כי במהלך שלוש שנים הספיק המורה לשלשל לכיסו סכום של יותר מ-300 אלף שקלים.

עוד צוין בפסק דינו של איש החינוך, כי הוא נהג להעביר לחשבונו הפרטי סכומים שנעו בין 1,000-20,000 שקלים בכל פעם. אופן הוצאת הכספים התבצע כך שתלמיד שהיה מורשה חתימה בחשבונות חתם על ההמחאות הריקות שנתן לו המורה - שמילא את הסכום בעצמו לאחר מכן. לאחר חקירה שהתבצעה בעניינו, נעצר המורה והודה בעבירה שעניינה גניבה בידי עובד ציבור, שבגינה גזר עליו בית הדין של מחוז מרכז 20 חודשי מאסר בפועל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת