כתב אישום: "אלי טביב תקף קטין והשמיד ראיות"

לבית משפט השלום בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד בעלי קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, אלי טביב, ומאבטחו האישי בגין תקיפת קטין אוהד הקבוצה. טביב חשוד שהכה יחד עם מאבטחו את הקטין רק משום שקילל מחוץ לביתו. על פי כתב האישום, טביב, או מישהו מטעמו, גרם גם להשמדת תיעוד האירוע במצלמות האבטחה ושיבש הליכי משפט

כתב אישום חמור הוגש הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב, נגד אלי טביב, הבעלים היוצא של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, ומאבטחו האישי בגין תקיפת אוהד הקבוצה, נער בן 17, בנסיבות מחמירות. כמו כן מואשם טביב בהשמדת ראיות ושיבוש הליכי משפט.

טביב, איש עסקים אמיד, החל להעסיק את המאבטח לאחר שהחלו בחודשים האחרונים הפגנות נגדו מטעם אוהדי הקבוצה התל אביבית שאינם מרוצים מתפקידו. על פי כתב האישום בחודש מרץ עבר הקטין ליד ביתו של טביב, עצר לרגע קט וצעק "טביב בן זונה". השומר שישב ברכבו סירב לעבור על המקרה לסדר היום ועצר את הנער.

טביב יצא אף הוא מביתו כששמע על התקרית ובמקום התחיל דין ודברים בין השלושה כשהנאשמים מכנים את אוהדי הקבוצה "כפויי טובה". טביב ומאבטחו החלו להכות את הצעיר באגרופים ובבעיטות בכל חלקי גופו. כתב האישום מתאר מסכת התעללות שנמשכה דקות ארוכות בה המשיכו טביב והמאבטח לבעוט ולהכות את הקטין בכל חלקי גופו עד להגעת המשטרה.

ביתו של אלי טביב, ארכיון (חדשות 2)
השוטרים שהגיעו למקום ביקשו מטביב את ההקלטה ממצלמת האבטחה של ביתו שתיעדה את האירוע. טביב דחה את בקשת השוטרים בטענה שאיש מחשבים מוסמך יעשה זאת בשעות הבוקר. לאחר קבלת צו בית משפט, לקחו חוקרי המשטרה מביתו של טביב את מכשיר ההקלטה וגילו שבשעות הערב מחק טביב, או מישהו מטעמו את התיעוד המפליל.

פצעיו הרבים של הנער כבר החלימו, אך נראה כי להשלכות של אותו ערב אלים עוד עשויות להיות השפעות פליליות מרחיקות לכת עבור הבעלים מעורר המחלוקת של קבוצת הכדורגל הפופולרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת