התעללות לשם שעשוע: כך תיעד רוצח חסרי הבית את הזוועות

רוסטיסלב בוגוסלבסקי, שנשלח היום לשני מאסרי עולם, רצח שני הומלסים לשם "הנאה" חולנית. את תוצאות מעשי הזוועה שביצע הוא צילם בטלפון הסלולרי שלו, עדויות שישמשו בקרוב לצורך הגשת ערעור על הרשעתו בטענה לאי כשירות נפשית. התמונות קשות לצפייה

רוסטיסלב בוגוסלבסקי, הצעיר שהורשע ברצח שני חסרי בית ובהתעללות אכזרית בבעלי חיים, נשלח היום לרצות שני מאסרי עולם ועוד 12 שנים נוספות מאחורי סורג ובריח בשל מעשיו הקשים. בחודש וחצי הקרובים יגיש עורך דינו, דניאל חקלאי, ערעור על הרשעתו.

בין היתר, יטען חקלאי כי יש לייחס לבוגוסלבסקי, בן 23 מפתח תקווה, אחריות פלילית מופחתת - בהתאם לחוות דעת פסיכיאטרית שהציגה ההגנה ונדחתה בבית המשפט המחוזי.

כדי לבסס את הטענה יציג עו"ד חקלאי תמונות קשות של מעשי הזוועה שביצע מרשו, שבין היתר תיעד את גופת אחד ההולמסים שרצח. התיעוד אותר בטלפון הסלולרי של בוגוסלבסקי, מה שלדברי סנגורו - "ימחיש שבלי שום ספק, מדובר באדם שסובל ממצוקות גדולות מאוד".

"הגופה שבסרטון שייכת לקורבן השני שלו", סיפר עו"ד חקלאי. "מדובר בחסר בית שאותו הוא דקר למוות 14 פעמים בגב ועוד שמונה פעמים בחזה. אחר כך הוא התעלל בגופה. התיעוד הזה נוצר לצורך ההנאה הפרטית והחולנית של רוסטיסלב". לפי כתב האישום, התעלל בוגוסלבסקי בגופה יחד עם אחד מחבריו באתר בנייה נטוש בפתח תקווה ב-2007.

דם על הפנים? "חלק מהטקסים הביזאריים והחולניים"

בתמונות אחרות שהוצגו, גם כן פרי תיעודו של בוגוסלבסקי, נראה הוא עצמו כשפניו צבועים במה שלכאורה נראה דם. "זה צבע", הבהיר עו"ד חקלאי. "הוא עשה את זה כחלק מהטקסים הביזאריים והחולניים שלו".

פרט לחסרי הבית, נפלו קורבן למעשיו הקשים של רוסטיסלב גם חתולים. לאורך השנים הוא הרג להנאתו מאות חתולים וביתר את גופותיהם. לאחר שנעצר, אותרו חלקים מהפגרים בתוך מקרר ביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת