2 מאסרי עולם לצעיר שרצח חסרי בית והתעלל בחתולים

ב-2007 הוא רצח בדקירות סכין שני חסרי בית בפתח תקווה - רק כי שנא "אלכוהוליסטים רוסים". בחקירתו התברר שלאורך השנים הוא התעלל במאות חתולים וביתר את גופותיהם. היום נגזרו על רוסטיסלב בוגוסלבסקי שני מאסרי עולם מצטברים ועוד חמש שנות מאסר נפרדות בגין דקירה של חסר בית נוסף

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום שני מאסרי עולם על רוסטיסלב בוגוסלבסקי, צעיר בן 23 מפתח תקווה, שרצח שני חסרי בית בעיר. על בוגוסלבסקי נגזרו עוד 10 שנות מאסר בגין תקיפה של חסר בית אחר ודקירה שלו. הצעיר נהג גם להתעלל בבעלי חיים - ועל כך נגזרו עליו שנתיים מאסר בפועל.

בוגוסלובסקי הורשע לפני כשנתיים במעשי הזוועה שביצע במהלך 2007. בעדותו במשפט הוא טען שרצח את חסרי הבית ולדימיר ופרב וניקולאי ריאבצבסקיך עקב שנאתו ל"אלכוהוליסטים רוסים". עורך דינו דניאל חקלאי הודיע שבכוונתו לערער על העונש החמור לבית המשפט העליון, בשל בקשת משפחתו ו"מצבו הנפשי המעורער".

שני מעשי הרצח, בדקירות סכין, בוצעו בנפרד - ובסתמיות יוצאת דופן. לכן החליטה השופטת לגזור שני מאסרי עולם נפרדים על הרוצח. בוגוסלובסקי איתר את ופרב, כשהיה בגילופין בפינת רחובות בפתח תקווה, ודקר אותו למוות מספר פעמים בצווארו. את ריאבצבסקיך מצא באתר בנייה, שם דקר אותו בכל חלקי גופו.

לאורך השנים הרג בוגוסלובסקי מאות חתולים וביתר את גופותיהם. לאחר שנעצר, אותרו חלקים מגופות החתולים במקרר בביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת