אישום: תקף את אשתו במשך 17 שנים - ובמהלך ההריון

הם חיו חיי נישואים 17 שנים, הביאו לעולם 8 ילדים, כשבחודשים הקרובים אמור להיוולד ילדם ה-9. עם זאת, כפי שעולה מכתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, הזוגיות של שני תושבי קריית מלאכי הייתה רחוקה ממאושרת. במשך כל שנות נישואיהם, כך עולה מכתב האישום, תקף הבעל את אשתו ואף אנס אותה בעודה הרה

סבלה מהתעללות גם בהריון. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב קריית מלאכי, בן 41, הנאשם כי התעלל באשתו לאורך כל 17 שנות נישואיהם, הכה אותה לעיתים קרובות, ואף ביצע בה עבירות מין קשות - גם כשהייתה בהריון.

באחד המקרים המפורטים בכתב האישום תקף הנאשם באלימות את אשתו, תוך שהוא חובט בה בכל חלקי גופה. האישה, שלא הייתה יכולה להתגונן מאלימות בעלה, שאלה אותו: "למה אתה עושה לי את זה? למה שלא תרצח אותי במקום?, אך הוא ענה לה בתגובה: "אל תעצבני אותי". בסופו של האירוע אנס הגבר את אשתו, כמו גם במקרה נוסף - אז הייתה כבר בהריון עם אחד משמונת ילדיהם.

בשורה של מקרים נוספים, מתאר כתב האישום מסכת קשה של אלימות מצד הבעל שתקף שוב ושוב את אשתו. כך, במקרה אחד שב הגבר לביתו בשעת לילה מאוחרת, ולאחר שאשתו התלוננה בפניו על ששב מאוחר, הרים את ידו לעברה, עד אשר הבחין בשתיים מבנותיו שהיו באזור, וחדל ממעשיו.

אלימות על רקע שמירת נידה

במקרה אחר, כאשר ביקשה האישה מבעלה כי ייתן לה כסף לצורך קניית מצרכים לארוחת שבת, הטיח בה כי כבר נתן לה כסף באותו השבוע. כאשר סיפרה לו כי רכשה בכסף ציוד לבית הספר, עבור הילדים, זרק לעברה את כרטיס האשראי שלו תוך כדי שהוא אומר: "קחי, תאכלי אותי, תקלפי את העור שלי".

לבסוף לא רכשה האישה אוכל לשבת והכינה את הארוחה מאורז ותפוחי אדמה בלבד. כשנכנס הגבר לסלון הבית והבחין בה, צעק לעברה: "איך את לא מתביישת להוציא ממני כסף". כאשר ניגש להכותה, התחננה האישה בפניו כי יימנע מכך והבטיחה כי לא תבקש ממנו יותר כסף ותסתדר בעצמה.

כתב האישום מפרט עוד מקרים רבים של אלימות והתעללות של הבעל באשתו על רקעים שונים - פעם היה זה על רקע ויכוחים בנושא הטלוויזיה, פעם נוספת בנושא ניקיון הבית וכן גם על שמירת נידה. כתב האישום שהוגש נגדו כולל אישומים בעבירות של אינוס ואינוס בנסיבות מחמירות, תקיפה בנסיבות מחמירות וניסיון תקיפה בנסיבות מחמירות. יצוין כי כיום נמצאת האישה בהריון מתקדם עם ילדם התשיעי של בני הזוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת