כתב אישום חמור נגד הנער בן ה-16 שתקף בן 69: "דקר, בעט בראשו וגנב ממנו פנס"

התקיפה המזעזעת של רושל אבדורחמנוב בן ה-69 על ידי נער בן 16 בשבוע שעבר בתל אביב, הגיעה הבוקר לידי כתב אישום חמור שהוגש בביהמ"ש המחוזי בעיר. מכתב האישום עולה שהנער רדף אחרי האיש, דקר אותו בגבו, בעט בראשו וגנב ממנו פנס – ללא סיבה

כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד הנער בן ה-16 שתקף באכזריות גבר בן 69 בתל אביב בשבוע שעבר - ללא סיבה. הנער תועד בצילומים שפורסמו לראשונה כאן בחדשות 2 באינטרנט, מכה קשות את האיש ומותיר אותו חבול על הקרקע, אחרי שדקר אותו בסכןי לפי כתב האישום. קורבן התקיפה, רושל אבדורחמנוב עדיין מאושפז בבית החולים איכילוב בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום הוגש על ידי פרקליטות מחוז תל אביב לבית המשפט המחוזי בתל אביב בשבתו כבית משפט לנוער, כשהעבירה המרכזית בכתב האישום היא גרימת חבלה בכוונה מחמירה. למרות שהנער השני קשר עצמו לאירוע לא הוגש נגדו כתב אישום בשלב זה. בנוסף, הנער נאשם גם בגניבה ובשיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, הנער שהיה שיכור וחברו פגשו אבדורחמנוב בתל אביב. בין השניים התפתח דין ודברים, במהלכם חש אבדרחמנוב מאוים ופתח במנוסה, אלא שהנער הנאשם השיג אותו ובעודו רודף ארחיו שלף סכין שהחזיק ברשותו, ודקר אותו פעמיים בגבו.

כתוצאה מהדקירה, אבדורחמנוב התמוטט ונפל על הכביש, אך הנער לא הסתפק בכך ועל פי כתב האישום החל לבעוט בראשו בחוזקה מספר פעמים. הנער אף ניצל את העובדה שהאיש מוטל על הכביש מבלי יכולת להגיב, ערך חיפוש בבגדיו וגנב ממנו פנס. בהמשך, עם הגעת אמבולנס וכוחות משטרה למקום, הנער פשט את הגרב שלבש שהייתה מגואלת בדם, והחביא אותה יחד עם הסכין ליד פחים ברחוב.

מצלמות אבטחה תיעדו את התקיפה האלימה בשכונת ביצרון בתל אביב בשבוע שעבר. במצלמות נראים שני נערים מכים באכזריות אדם מבוגר ללא כל הסבר. הקורבן אושפז בבית החולים "איכילוב" בתל אביב במצב קשה, בעקבות השברים שנגרמו לו בגולגולת והחבלות בגופו. 

מצלמות אבטחה תיעדו את התקיפה

האירוע התרחש ביום ראשון בשעה 3:00 לפנות בוקר בשכונה בדרום תל אביב. שני הנערים בני 15 ו-16 שהיו בגילופין חיפשו סיגריה - ואז נתקלו בגבר בן ה-69. הנערים, שפרצו בוויכוח עם הקשיש על סיגריה, רדפו אחריו, דקרו אותו והחלו להכות אותו בחוזקה.

בתמונות הקשות שנקלטו במצלמות האבטחה נראה האיש שוכב חסר אונים על הכביש, כשהנער בן ה-16 בועט במשך דקות ארוכות בפניו וקופץ על ראשו וגופו - ללא כל רחמים. נהג מונית שחלף ברחוב במקרה לא עצר לעזור והמשיך בנסיעה.