אישום: בן 21 אנס את השמרטפית של בתו בחדר השינה

צעירה בת 23, שהגיעה לעבוד כשמרטפית לתינוקת בת 4.5 חודשים בראשון לציון, לא האמינה שכך יסתיים יום עבודתה השלישי - באונס. מכתב אישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה עולה סיפור אונס מזעזע של אב המשפחה, צעיר בן 21 בסך הכל - שתקף את השמרטפית בחדר השינה שלו

השמרטפית נאנסה בעבודה. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד מרק אומנסקי, צעיר בן 21, תושב ראשון לציון, הנאשם כי אנס לפני כשבוע את השמרטפית בת ה-23 של בתו בעיר מגוריהם.

מכתב האישום עולה כי הנאנסת יצרה קשר עם אומנסקי ובת זוגו בתגובה למודעה שפרסמו באינטרנט והציעה את שירותה כשמרטפית לבתם בת ה-4.5 חודשים. לאחר שלושה ימים של עבודה, כך על פי כתב האישום, נאנסה על ידי אומנסקי, שאף איים עליה כי אם תתלונן הוא יהרוג אותה.

בערב השלישי לעבודתה, כאמור, ביקש אומנסקי מהשמרטפית לגשת ולשוחח עמו בחדר השינה, בתואנה כי בתו, שישנה באותה עת, עלולה להתעורר. לאחר שנכנסה עמו לחדר השינה, סגר אומנסקי את הדלת, כיבה את האור והציע לשמרטפית לקיים איתו יחסי מין.

לאחר שסירבה, התפתח מאבק בין השניים, כשבמהלכו אף הטיח לעברה: "תסתמי את הפה. אני אדקור אותך". בנוסף לאונס, גרם אומנסקי לשמרטפית גם חבלות בגופה. מעצרו הוארך עד תום ההליכים והתביעה צפויה לבקש מבית המשפט כי יגזור על אומנסקי מאסר ממושך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק