"עזב את עולם הפשע" - וחוזר למאסר

העבריין רוני הררי שהודיע ש"עזב את עולם הפשע" - חוזר למאסר, כך החליט היום בית המשפט, שאישר את הסדר הטיעון עליו חתמו הפרקליטות וסנגוריו של הררי. לפני מספר חודשים שודרה כתבה ובה סיפר הררי על "חייו החדשים", לאחר שעזב את עולם הפשע. עם זאת, איש עסקים שהבחין במכוניתו שנסחטה ממנו על ידי הררי - התלונן במשטרה

רוני הררי חוזר לכלא (חדשות 2)

ראש משפחת הפשע חוזר לכלא: הפרקליטות חתמה על הסדר טיעון עם העבריין רוני הררי, שהואשם בסחיטה באיומים של איש עסקים, במסגרתו ירצה 33 חודשי מאסר. הסדר הטיעון שנחתם עם הררי, המיוצג על ידי עורכת הדין רויטל סויד, כולל גם הפעלת עונש מאסר על תנאי שנגזר עליו בהרשעה קודמת.

בחודש פברואר האחרון נעצר הררי, לאחר שהצהיר שעזב את עולם הפשע, אבל בכל זאת הסגיר את עצמו למשטרה. תחילת הפרשה בכתבה ששודרה במהדורה המרכזית על הררי, ובה הצהיר, כאמור, שהוא כבר לא עוסק בפשע - אך איש העסקים שנסחט על ידיו, באותה תקופה, זיהה את רכבו בכתבה, והגיש תלונה נגד העבריין. לבסוף החליט הררי להסגיר את עצמו למשטרה.

בדיון האחרון בפברואר בהארכת מעצרו דיבר הררי עצמו בפני השופט עידו דרויאן והצהיר שוב,כי הוא כבר לא נמצא בעולם הזה. "אני לא בגיל 20. אני בן 46. אני עם רקורד של שלושת-רבעי מהחיים בבית סוהר".

"עזבתי את עולם הפשע, ואני לא ילד שיוצא עם הצהרות", אמר הררי. "אני מרצה לסטודנטים למשפטים ולנוער בהתנדבות, יש לי בחילה וסלידה מעולם הפשע שנכנסתי אליו - ואני מצטער על כל רגע שהייתי בו, יש לי את הזכות להמשיך לגדל את ילדיי", אמר אז.

לדבריו, "יש את המשטרה, שלא רוצה לעזוב את הסרטן רוני הררי. אם אני משקר אני מוכן לספוג מאסר בן שתי ספרות בתיק זה... גם לפני שנה באותו יום עצרו אותי, כמה אני יכול לומר שעזבתי את עולם הפשע?".

"אני לא רוצה את העולם הזה!", זעק הררי בבית המשפט. "כל פעם מביאים לי מישהו אחר שמתלונן נגדי... שנה קודם נעצרתי על סחיטה באיומים וזריקת רימון... ובסוף התיק נסגר מחוסר ראיות". הפעם כאמור, הסוף היה שונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת