דורסי הילד אמיר בלחסן ישוחררו הערב ממאסר

שנתיים בדיוק לאחר שנכנסו אל מאחורי סורג ובריח, ישוחררו עמרי נעים ופנינה תורן ממאסר. השניים הורשעו בדריסתו של הילד, שמאז התאונה ב-2009 הפך לצמח. "אף אחד כנראה לא חושב שמגיע לי חופש מהמצב שאליו הכניסו אותי שני הפושעים האלה", אמרה אמו של אמיר

ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר החליטה היום לקצר את עונשם של בני הזוג עמרי נעים ופנינה תורן, שהורשעו בדריסתו של הילד אמיר בלחסן ביהוד לפני כשלוש שנים. העונש, שתחילה נקבע על שלוש שנות מאסר, קוצץ בשליש בשל התנהגות טובה של בני הזוג שישוחררו עוד הערב ממאסר.

לפני כחודש פנתה אמו של אמיר, מוניקה, לשירות בתי הסוהר במטרה למנוע את קיצור עונשם, צעד שנכשל. "אין לי מילים לתאר את ההרגשה הנוראית, האכזבה והתסכול שמלווה אותי מאז המשפט שלהם", אמרה בלחסן. "כל תהליך החקירה, ההמתנה לגזר הדין ופסק הדין השערורייתי בעיניי בהתייחס לחומרת העבירה שביצעו ובעיקר לתוצאות האיומות ששינו את כל חיי ואת חייהם של משפחתי ושל חברים רבים".

במכתב שהעבירה לשב"ס היא תיארה את תחושותיה הקשות. "אני מתחננת, אני מבקשת, אני פונה אליכם בבקשת עזרה, כדי שתהיה לי האפשרות לספר לאמיר באוזן ולקוות שהוא שומע ומבין אותי שהפושעים האלה קיבלו את כל מה שבית המשפט גזר עליהם", הדגישה בלחסן במכתבה.

בעקבות התאונה נפצע אמיר קשה ומאז הוא אינו מתקשר עם סביבתו כלל. "אף אחד כנראה לא חושב שמגיע לי חופש מהמצב שאליו הכניסו אותי שני הפושעים האלה שמבקשים לקצר עכשיו את עונשם", הוסיפה במכתבה. "אנא עשו איתנו צדק".

שחרור בני הזוג נעשה בידיעת ובהסכמת אמו של אמיר בלחסן, ולאחר שהשניים הסכימו לתנאי הוועדה: בשנה הקרובה יתנדבו בני הזוג לעמותת על"ה לנפגעי ראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק