בגלל מקלחת ואי ביצוע הוראות: בנות הוכו על ידי אמן במערוך

תושבת שדרות נאשמת בבית משפט השלום באשקלון במתן "עונש חינוכי" אלים במיוחד לבנותיה - מכות באמצעות מערוך. מכתב האישום עולה מסכת קשה של התעללות, במסגרתה הוכו הבנות במערוך בכל פעם שלא צייתו לאימן או לכלכו את הבית

הכתה בגלל מקלחת. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום לבית משפט השלום באשקלון נגד אם בת 35 משדרות, הנאשמת כי נהגה להכות את בנותיה כשיטת חינוך. בין השאר, האם נהגה להכות את הבנות באמצעות מערוך.

מכתב האישום עולה כי במהלך החודשים האחרונים תקפה האם את בנותיה במספר הזדמנויות. לא ברור אם האב ידע על המקרים. במקרה אחד הכתה את בתה הגדולה בידה וברגלה ואת הקטנה בגבה, תוך כדי שהיא גורמת לה לחבלות. מחקירת המשטרה עולה כי הצעירה הכתה את בנותיה בגלל שקמו מהמיטה שבה ישנו בניגוד להוראותיה.

במקרה נוסף הכתה האם את אחת מבנותיה בידה, רק בגלל שלכלכה את רצפת הבית עם מים כשיצאה מהמקלחת. בכתב האישום מתואר גם מקרה אחד שבו תקפה האם את אחד מבניה, כשהכתה אותו בישבנו.

עורכי הדין מטעם פרקליטות מחוז דרום ביקשו מבית המשפט להאריך את מעצרה של האם עד תום ההליכים. כתב האישום מייחס לה עבירה של תקיפת קטין על ידי אחראי, עבירה שהעונש עליה יכול להגיע עד לשבע שנות מאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק