עונש לאישה שהתלוננה: חיתוך הלשון

פתחי אבו-עסל, תושב רהט, הורשע היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע בתקיפה חמורה, לאחר שבחודש ספטמבר האחרון ניסה לחתוך את לשונה של בת זוגו. במהלך ניסיונותיו, הוא חתך את פניה ופצע אותה באורח קשה כיוון שהתלוננה במשטרה על אלימות מצדו. "אחתוך לך את הלשון כדי שלא תדברי יותר", איים הבעל

ניסה לחתוך את פני זוגתו, אילוסטרציה (חדשות 2)

בית משפט המחוזי בב"ש גזר תשע שנות מאסר על פתחי אבו-עסל, תושב רהט, שהורשע בתקיפת בת זוגו בנסיבות מחמירות וחבלה בכוונה מחמירה. "על המאסר בפועל להיות ממושך, על מנת שהעונש יהלום את הפגיעה החמורה בכלול הערכים המוגנים המפורטים לעיל. עם זאת, אין להפריז, בשים לב לשיקולים לקולה שפורטו", כתב השופט בהחלטתו.

אבו-עסל תקף את אשתו בשתי הזדמנויות שונות, אחד מהם אירע בחודש ספטמבר אשתקד לאחר שבת הזוג התלוננה נגדו במשטרה על אלימות. הוא הסיע אותה לחורשה סמוכה בעיר, אז דומם את המנוע, הוציא סכין יפנית וניסה לחתוך את לשונה.

"אני רוצה להרוג אותך, לחתוך לך את הלשון שלא תדברי יותר. אני לא אעזוב אותך לפני שאני חותך לך את הלשון", לשון כתב האישום. על אף זעקותיה של המתלוננת, הנאשם ניסה לפתוח בכוח את
פיה של המתלוננת על מנת לחתוך את לשונה בסכין. אבו-עסל נכשל בניסיונותיו, אך חתך את פניה של המתלוננת פעם אחר פעם.

לאחר מכן, הצליחה זוגתו להימלט מהרכב, ונמלטה לעבר שכונת המגורים הסמוכה שם התמוטטה על הכביש. על אף האירוע החמור, המתלוננת המשיכה לקיים קשר עם אבו-עסל בתקופת מעצרו, זאת לאחר שהביע בפניה ובפני בית המשפט חרטה עמוקה על מעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת