פרסום ראשון: מיכאל חזן יירצה עוד 8 חודשי מאסר

האיש שהורשע בסחיטה באיומים בפרשת מרגול, יורשע ביום שלישי הקרוב במסגרת עסקת טיעון בעבירה דומה. ל-6 חודשי המאסר שנגזרו עליו בפרשה הקודמת, יתווספו 8 חודשי מאסר נוספים - ובסה"כ הוא ישהה בכלא 14 חודשים. זאת, בכפוף לאישור הסדר הטיעון בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. עורכת דינו של חזן: "ההסדר משרת את כל הצדדים"

מיכאל חזן. עוד 8 חודשי מאסר (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע יוצג ביום שלישי הקרוב הסדר טיעון עם מיכאל חזן, שהורשע בשנה בעבירת סחיטה באיומים בפרשת מרגול ונידון לחצי שנת מאסר - במסגרתו ירצה שמונה חודשי מאסר נוספים בגין עבירה דומה שביצע לאחרונה, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט.

חזן, המיוצג על ידי עורכי הדין ליה פלוס, תמיר סננס וצח נצר, הואשם בסחיטה באיומים של גורם שפנה אליו כדי לקבל עזרה במסגרת סכסוך כספי עם גורם נוסף, ויודה במסגרת הסדר הטיעון בסעיפים המיוחסים לו.

"ישרת נאמנה את כל הצדדים"

אם בית המשפט יאשר את הסדר הטיעון, ייגזרו על חזן, המרצה עונש של חצי שנת מאסר בגין מעורבותו בפרשת מרגול, שמונה חודשי מאסר נוספים - ובסה"כ יירצה 14 חודשי מאסר במצטבר.

הסדר הטיעון שיוצג ביום שלישי לבית המשפט עוסק בעבירה שביצע חזן עוד לפני הרשעתו בפרשת מרגול. "הסדר הטיעון, כפי שהגיעו אליו הצדדים, משקף נאמנה את האיזון הנכון בין מצב הראיות בתיק והאינטרס הציבורי אל מול נסיבותיו האישיות של הנאשם, כמו גם המועד העבירה אליו מתייחס כתב האישום", אמרה לחדשות 2 באינטרנט עורכת דינו של חזן, ליה פלוס. "קבלת הסדר הטיעון על ידי בית המשפט, תשרת נאמנה את כל הנוגעים בדבר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת