למרות התספורת - יורם קארשי ישוחרר ממאסר בשבוע הבא

אחיה של שולה זקן, יורם קארשי, אמנם הפר באחרונה את תנאי שחרורו, כדי להסתפר, אבל בניגוד להערכה כי הדבר יעלה לו באי קיצור עונשו - החליטה הבוקר ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר להפחית שליש מעונשו. קארשי צפוי להשתחרר כבר בשבוע הבא

משתחרר מהכלא (חדשות 2)

ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר החליטה הבוקר להיענות לבקשתו של יורם קארשי, אחיה של שולה זקן, לקצר בשליש את עונשו. בעקבות ההחלטה ישוחרר קארשי מהכלא כבר בשבוע הבא.

ההחלטה על שחרורו המוקדם של קארשי התקבלה למרות התנגדות נחרצת של המדינה לשחרורו. כבר אמש פורסם במהדורה המרכזית כי המדינה מתנגדת לשחרורו המוקדם של קארשי, זאת בשל הפרת תנאי החופשה מן הכלא. עם זאת, כאמור, דחתה הוועדה את עמדת המדינה וקארשי ישוחרר מהכלא.

"ועדת השחרורים החליטה לשחרר את קארשי על אף ההתנגדות הנחרצת של המדינה", אמרה סנגוריתו של קארשי עו"ד רותם טובול. "האסיר ללא ספק ראוי לשחרור מוקדם והוכיח כי הוא עומד בכל הפרמטרים הקבועים בחוק שחרור מוקדם למעט ההפרה, בגינה הוא נענש".

 הכל בגלל תספורת

"ראוי לשחרור מוקדם". עו"ד רותם טובול (חדשות 2)
באחת מחופשותיו האחרונות, אמור היה קארשי, המרצה עונש מאסר בגין חלקו בפרשת רשות המיסים, להיות במעצר בית מלא. אלא שהוא הפר את ההוראה הזאת ובחר לנצל את החופשה כדי להסתפר אצל הספר.

הדבר נודע לרשויות הכלא ובעקבות כך הוחלט לשלול מקרשי את יתר החופשות שנותרו לו. קארשי, אחיה של שולה זקן, הורשע בחודש מרס בשנה שעברה, במסגרת עסקת טיעון, במתן שוחר לבכיר ברשות המיסים יגאל סער ובסיוע למתן שוחד לג'קי מצא - שהיה בעבר ראש רשות המיסים. קארשי הורשע גם בהפרת אמונים ובשידור עובדי ציבור להפרת אמונים. בחודש פברואר האחרון הוחמר עונשו - ועמד על שנת מאסר אחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת