מאסר עולם לרוצח הנערה לאה דרנקין

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר מאסר עולם ו-10 שנות מאסר נוספות על ניקולאי דורשוב שאנס ורצח באכזריות את הנערה לאה דרנקין לפני כשלוש שנים וחצי. "שום סכום שבעולם לא יכול לפצות את בני המשפחה על מקרה האונס והרצח האכזר", קבע השופט

רצח, אנס וירצה עונש מאסר עולם, דורשוב (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום מאסר עולם ו-10 שנות מאסר נוספות על ניקולאי דורושב בגין אונס ורצח של הנערה לאה דרנקין בת ה-15 לפני כשלוש שנים וחצי. כמו כן גזר בית המשפט על דורושב לשלם פיצויים בגובה של כ-180 אלף שקלים למשפחתה של דרנקין ז"ל.

בגזר הדין קבע השופט כי דורושב בן ה-29 חילל את כבודה של המנוחה ושלמות גופה ולכן מצא לנכון בית המשפט להטיל על הנאשם עונש מאסר עולם ו-10 שנים נוספות בגין מעשה האינוס. "אין שום סכום בעולם שיכול לפצות הורים, אחות, סבים על האובדן הנורא שהנאשם גרם למשפחת המנוחה. לאונס האכזר ולרצח הנורא והאיום, אין פיצוי", כתבו השופטים.

רצח אכזרי בתום מסיבה באשקלון

בחודש ספטמבר 2009 התגלתה גופתה של לאה סמוך לגבעה 69 בחולות ניצנים, לאחר שהוריה פנו למשטרה וסיפרו כי היא נעדרת. מחקירת האירוע התברר כי במהלך "מסיבת אלכוהול" שערכו דרנקין וחבריה בחנייה של אולם הספורט באשקלון, פגשה בדורושב שהציע להחזיר אותה לביתה.

הנערה בת ה-15 עלתה למכוניתו, אך במקום להחזירה לביתה, הוא לקח אותה לאזור ניצנים שם, אנס אותה לאחר שראה כי היא רדומה ונמצאת תחת השפעת אלכוהול. כשהבינה דרנקין את מעשיו של דורושב, היא החלה לצרוח ולהיאבק בנאשם תוך שאמרה לו, בין היתר, שהיא רק בת 15 וכי היא תתלונן נגדו במשטרה.

כאשר שמע הנאשם את צרחותיה של הנערה והבין שהיא מתכוונת להתלונן נגדו במשטרה, הוא חנק אותה וכיסה את פיה ואפה עד שחדלה להיאבק בו. לאחר מכן, כשסבר שהנערה מתה ובמטרה לטשטש את מעשיו, הוא הוציא אותה מרכבו ודרס אותה מספר פעמים. בהמשך אף קבר אותה בחול בעודה בחיים, משום שהיה בטוח שהיא כבר מתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת