דניאל מעוז ניסה להפליל גם את אחותו?

האם הנאשם ברצח הוריו ניסה להפליל גם את אחותו ברצח? בדיון שנערך היום במשפטו נחשף כי מעוז חיפש מידע באינטרנט על "הורים שנרצחו מכיוון שבתם לסבית". בתגובה לשאלת התובע, השיב מעוז כי הוא לא זוכר חיפוש כזה - ושוב האשים את אחיו ניר בביצוע הרצח

ניסה להפליל גם את אחותו? דניאל מעוז (חדשות 2)

האם הנאשם ברצח הוריו ניסה להפליל לא רק את אחיו, אלא גם את אחותו? במהלך היום האחרון של חקירתו הנגדית של דניאל המעוז, הנאשם ברצח הוריו, נחשף כי מעוז חיפש לפני הרצח באינטרנט מידע על "הורים שנרצחו מכיוון שבתם לסבית". תמר מעוז, אחותו של דניאל, היא לסבית מוצהרת.

במהלך עדותו של מעוז היום שאל התובע את הנאשם מדוע חיפש מידע סביב מקרי רצח של הורים לבת לסבית. מעוז השיב כי הוא אינו זוכר מה חיפש במחשב לפני הרצח, ואינו זוכר שביצע את החיפוש הספציפי הזה. מעוז חזר והדגיש כי הרקע לחיפושים שביצע ברשת הוא השיחות שלו עם אחיו ניר, ושב והאשים אותו ברצח. תמר עצמה לא הגיעה לדיון בבית המשפט.

תמר וניר מעוז בבית המשפט (חדשות 2)

בנוסף נשאל מעוז על פסקי דין של נאשמים שזוכו מרצח, ונמצאו בדירתו. לטענת הנאשם, הוא נתקל בתיקים "ברמה האקדמית", והוא הגיע אליהם לאחר ש"אחיו ניר אמר לו כי הוא מסוגל להרוג את אבי".

גם אתמול בדיון בבית המשפט עלה נושא החיפושים בגוגל, לאחר שהשופט צבי סגל ביקש ממעוז לפרט מדוע חיפש לפני הרצח מידע על זירת הרצח של בני משפחת פוגל באיתמר. מעוז השיב כי הוא ידע שניר רוצה לרצוח את ההורים, והשופט ענה לו בחריפות: "אתה לוקח אירוע לאומי, הרצח באיתמר, לפני הרצח של הוריך על ידי אחיך ניר? איך ידעת באיזה נשק הם יירצחו? אל תזלזל באינטליגנציה שלנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת