"אחד מהאישומים המזעזעים שקראתי"

כתב אישום הוגש הבוקר נגד אחמד ג'אבר, צעיר מאזור שכם, בגין אונס ותקיפת שני הצעירים בחניון גן העיר בתל אביב, החודש. ג'אבר, שוהה בלתי חוקי, נאשם כי לכד אותם בתא שירותים, אנס את הצעירה וניסה לפגוע מינית בנער. פרקליטו אמר לפני מספר ימים כי מרשו מכחיש את המעשים

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד אחמד ג'אבר, צעיר בן 21 מאזור שכם, בגין האונס, תקיפה וגרימת חבלה גופנית לשני הצעירים בחניון גן העיר בתל אביב, החודש. פרטי כתב האישום נאסרו לפרסום לבקשת הפרקליטות כדי לא לפגוע בפרטיות הקורבנות. בהחלטה, אמרה השופטת "מדובר באחד מכתבי האישום המזעזעים ביותר שקראתי בחיי".  

ג'אבר, שוהה בלתי חוקי, יואשם כי לכד את השניים בתא שירותים, אנס את הצעירה וניסה לפגוע מינית גם בנער - תוך כדי איומים והפעלת כוח. בתום דיון הצהרת תובע לפני יומיים אמר סנגורו של החשוד, עו"ד רן אלון מהסנגוריה הציבורית כי "מרשי ממשיך להכחיש ולקשור עצמו רק לגניבת הטלפונים של השניים".

ג'אבר זוהה גם באמצעות דגימת DNA שנלקחה מהזירה וגם על ידי שני הצעירים במסדר זיהוי. הדבר חיזק את התשתית הראייתית נגד החשוד אחרי שבימים האחרונים נמצאה התאמה מלאה בין ממצאי ה-DNA וטביעות האצבע שנאספו מהזירה לבין הדגימות שנלקחו מגופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת