אישום: נאנסה ע"י אחד, בזמן שהשני ניסה לבצע בה מעשה סדום

לבית המשפט המחוזי בת"א הוגשו כתבי אישום חמורים נגד שניים מהמעורבים באונס הצעירה תושבת באר שבע בחניון השרון בת"א לפני כשבוע וחצי. מכתב האישום עולה כי השניים ניסו לבצע בצעירה את זממם במקביל, כשאחד מהם אנס אותה והשני ביצע בה מעשה סדום. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים בעניינם

זירת האונס. ארכיון (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בת"א הוגשו הבוקר כתבי אישום נגד אחמד עבדאללה, יליד סודן בן 37 וקידש טקלה, יליד אריתריאה בן 20 - שניים מהמעורבים באונס הצעירה בת ה-19 מבאר שבע בחניון ברחוב השרון בת"א לפני כשבוע וחצי. מכתב האישום עולה כי השניים התנפלו על הצעירה וניסו לאנוס אותה במקביל, אולם רק אחד מהם הצליח לבצע את זממו.  השוטרים הצליחו לעצור במקום ארבעה מהתוקפים, שבנוסף לניסיון האונס, שדדו ממנה קודם לכן סכום כסף במזומן.

מהאישום עולה, כי לפחות אחד מהם הצליח לאנוס את הצעירה, אולם ייתכן שתוקפים נוספים הצליחו להימלט מהמקום. עוד נודע, כי הנאשמים התנפלו על הצעירה בת ה-19 אותה פגשו דקות ספורות לפני כן בפאב באיזור התחנה המרכזית שבעיר, משכו אותה לסמטת רחוב חשוכה, ותקפו אותה מינית באכזריות ובברוטאליות.

השניים נאשמים כי במהלך המעשה הנורא, אנס עבדאללה את הצעירה ובמקביל - ניסה טקלה לבצע בה מעשה סדום תוך שהשניים חוסמים את פיה ואינם שועים לצעקותיה. עקב האישומים החמורים ביקשה הפרקליטות מבית המשפט להאריך את מעצרם עד לתום ההליכים בעניינם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת