הנשק נגד הזרים בדרום ת"א: 7 בקבוקי תבערה

כתב אישום בגין הצתה הוגש הבוקר נגד חיים מולא, תושב תל אביב שהשליך שבעה בקבוקי תבערה לעבר בתי פליטים זרים בשכונות הדרומיות בעיר. הבתים ניזוקו קשות והתושבים טוענים כי מולא ניסה לגרשם מהשכונה. הפרקליטות: "אכזריותו ותעוזתו הרבה מצביעות על מסוכנותו"

המתיחות בדרום תל אביב הביאה איתה לא מעט עימותים בין התושבים הזרים בדרום תל אביב לתושבי השכונות. אחד המקרים הקשים לאחרונה הוא שורת הצתות בבתים של עובדים זרים בשכונת שפירא, שבמזל הסתיימו ללא פצועים.

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים נגד חיים מולא, תושב תל אביב בן 21, שהשליך בקבוקי תבערה לעבר בתי פליטים בדרום העיר וגרם להצתתם.

על פי כתב האישום, מולא זרק שבעה בקבוקי תבערה לתוך דירות של פליטים מאפריקה וחצרותיהם בשכונת שפירא בתל אביב - מה שגרם להרס רב בדירות הפליטים וברכושם. למרבה המזל, באירועים בשכונות לא היו נפגעים. חלק מהתושבים טוענים שבקבוקי התבערה שהושלכו על בתי עובדים זרים הם חלק ממעשה נקמה בניסיון לגרום להם לעזוב.

עו"ד יוגב הילה, סגן בכיר בפרקליטות מחוז תל-אביב אמר כי "ייחודיותה של עבירת ההצתה מלמדת, כי רק בדרך נס לא קיפחו בני אדם את חייהם, בעקבות מעשיו של הנאשם, שבאכזריותו שיחר ללכוד את הפליטים בבתיהם הבוערים". עוד ציין כי "אכזריותו ותעוזתו הרבה מצביעות על מסוכנותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת