אתי דודאי במשפטה: "עברתי אירוע לב"

כוכבת הריאליטי נגדה מתנהלים הליכים בגין חשד להעברה לא חוקית של נכסים מבעלה המת, מבקשת לדחות את הדיונים בעניינה. "עברתי אירוע לבבי", כתבה דודאי לשופט איתן אורנשטיין - שקיבל את בקשתה

אתי דודאי. אירוע לבבי (חדשות 2)

כוכבת הטלוויזיה אתי דודאי, הגישה לבית המשפט המחוזי בת"א בקשה לדחיית חקירתה במשרדי כונס הנכסים הרשמי בשלושה שבועות. דודאי, שנחקרת בגין העברת נכסים שלא כדין מבעלה המנוח, ציינה בבקשה כי "על פי הוראות הרופא עליי להימנע מחשיפה למתח, אשר עלול להוביל להישנות הפרעת הקצב הלבבית".

בהתאם להמלצת הרופא, כוכבת הריאליטי לא התייצבה לחקירה שנקבעה לשעה 9:00 היום, ובשעות הצהריים נעתר השופט איתן אורנשטיין לבקשת הדחייה - זאת עד לקבלת תגובתו של מנהל העיזבון הזמני שמונה בתיק, תוך יומיים מהיום.

מאז המוות הטרגי של בעלה דוד במהלך דיון בבית המשפט בת"א, הוציא בית המשפט צווים האוסרים על אתי דודאי למכור או להעביר את הנכסים שהעביר לה דודאי בחייו. זאת, מכיוון שהעברת הנכסים נעשתה לכאורה כדי להבריחם מהרשויות ולהתחמק מתשלום חובות מס עצומים, בהיקף של כ-80 מיליון שקל.

במסגרת זו, אמורה הייתה דודאי להיחקר הבוקר על ידי חוקרי כונס הנכסים הרשמי ובפני מנהל העיזבון של גרושה המנוח, עו"ד ארז חבר. בבקשתה לדחות את החקירה ציינה דודאי כי בהתאם להחלטת השופט איתן אורנשטיין התייצבה בתה, דנה דודאי, לחקירה במשרדי כונס הנכסים הרשמי בראשית השבוע, וגם גיא דודאי, בנה החייל, התייצב אתמול בשעות אחר הצהריים לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת