כתב אישום נגד "השוטר המתערטל"

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה כתב אישום נגד שוטר במשטרת ישראל שמואשם כי נהג לחשוף את איבר מינו בפני נשים שונות. בשניים מהמקרים הראה את איבר מינו בפני קופאיות בסניף "מגה בעיר" בזמן עבודתן. בפרקליטות שוקלים לבקש לגזור עליו עונש מאסר בפועל

כתב אישום הוגש נגד השוטר, אילוסטרציה (שי פוקס - חדשות 2)

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה היום כתב אישום נגד שוטר בגין מספר עבירות של ביצוע מעשה מגונה בפומבי. על פי כתב שהוגש בבית משפט השלום בכפר סבא, השוטר חשף עצמו בפומבי בשלושה מקרים, בפני שלוש נשים שונות ללא הסכמתן.

כתב האישום המטריד חושף את מנהגיו הבעייתים של השוטר המתערטל. במהלך חודש אוגוסט עבד השוטר כגנן בבית אחת המתלוננות, בשלב מסוים הוא טען בפניה כי הוא אינו חש בטוב. כשהביאה לו המתלוננת כוס מים הבחינה כי איבר מינו גלוי מבעד לפתח מכנסיו. היא הסיטה את מבטה במבוכה והשוטר, כך נטען באישום, הזיז בתגובה את  תיק הצד שלו, והסתיר את איבר מינו.

השוטר לא הסתפק במקרה הזה והשתמש בתיק בשני מקרים נוספים. בשניהם חשף עצמו שוב לעיני קופאיות המומות בסניף "מגה בעיר". שלושת המקרים מוגדרים על ידי המחלקה לחקירות שוטרים כביצוע מעשה מגונה בפומבי ללא הסכמת המתלוננת. בשלב זה שוקלים במחלקה לבקש עונש מאסר בפועל נגד מי ששימש באותה תקופה כשוטר במשטרת ישראל.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת