האונס במסיבת הסיום: כתב אישום נגד אחד מעובדי הווילה

בבית משפט המחוזי בירושלים הוגש כתב אישום נגד מוחמד פאדול (24), האזרח הסודני עובד הווילה בשדות מיכה, בה נערכה לפני כחודש מסיבת הסיום של תלמידי כיתה י"ב מאזור ירושלים. פאדול נאשם כי הבחין בצעירה שיכורה שנשכבה לצדו - ואנס אותה חרף התנגדותה

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש בצהריים כתב אישום נגד מוחמד פאדול, האזרח הסודני בן ה-24, בגין אונס הצעירה בת ה-18, תלמידת כיתה י"ב מתיכון באזור ירושלים במהלך מסיבת הסיום בווילה בשדות מיכה.

מכתב האישום עולה כי פאדול אנס את הנערה בלא הסכמתה, תוך שהיא מתנגדת למעשיו. "המתלוננת, בשל שכרותה נשכבה על הספה לצדו של הנאשם", תוארה בכתב האישום הסיטואציה בתום המסיבה שערכו הצעירים בווילה.

"הנאשם, אשר הבחין בהיותה של המתלוננת שיכורה, כיסה את שניהם, הפשיט את תחתוניה של המתלוננת והחדיר את איבר מינו לאיבר מינה עד שבא על סיפוקו. המתלוננת חשה כאבים ואמרה לנאשם: 'די תפסיק, כואב לי'".

כעבור כשעה הבחינו חבריה של הצעירה כי היא נעלמה, והחלו לחפש אחריה. מכתב האישום עולה כי הם מצאו אותה שוכבת לצדו של הנאשם. "במעשיו האמור לעיל, בעל הנאשם אישה שלא בהסכמתה החופשית ותוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית", נכתב בכתב האישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת