דניאל מעוז שובת רעב בדרישה לעלות לקבר הוריו

דניאל מעוז, הנאשם ברצח האכזרי של הוריו לפני יותר מחצי שנה, פתח לטענתו בשביתת רעב ללא הגבלת זמן - עד ששירות בתי הסוהר יאשר לו לעלות לקבר ההורים. פרקליטו: מקווה שתאושר בקשתו - כדי שלא ייגרם למרשו נזק גופני או נפשי

דניאל מעוז, הנאשם ברצח הוריו נורית ונח, פתח לטענתו בימים האחרונים בשביתת רעב במחאה על כך ששירות בתי הסוהר לא מאשר לו לעלות לקבר הוריו. פרקליטו דורש משב"ס להיענות לבקשה כדי למנוע פגיעה פיזית במרשו.

מעוז, שמשפטו מתנהל בימים אלו, העביר לאחרונה פניה אישית לשב"ס בדרישה שיותר לו לעלות לקבר הוריו. ואולם, עוד בטרם קיבל תשובה רשמית לבקשתו - פתח מעוז בשביתת רעב. "אף שהבקשה אינה משפטית, מדובר במחווה הומניטרית שיש להיענות לה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פרקליטו של מעוז, עו"ד דוד ברהום, והוסיף: "אני מקווה ששב"ס ייענה לבקשתו של מרשי ושמצבו הגופני והנפשי לא ידרדר".

מהשב"ס נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי "ככלל אין אנו מתייחסים לפניות של אסירים ספציפיים. מבדיקה שנערכה מול בית הסוהר, עולה כי העצור אינו שובת רעב".

בינתיים ממשיך מעוז לטעון שהוא חף מפשע, אבל ראיות שהוצגו במשפטו לפני חודש וחצי מוכיחות כיצד הוא ניסה לבנות לעצמו אליבי אחרי הרצח - אליבי שקרס.

סרטון ממצלמת אבטחה הראה כיצד שעתיים וחצי אחרי הרצח הגיע דניאל מעוז לכספומט בבת-ים ומשך 1,600 שקלים. לטענת המשטרה זה היה חלק מהניסיון שלו לייצר אליבי. את הטלפון הסלולרי השאיר בדירתו בתל אביב כדי שהאיכון ימקם אותו שם. מיד אחרי שרצח את הוריו, לטענת הפרקליטות, חזר לתל אביב, משך כסף והמשיך למועדון ההימורים שבו נהג להמר. הכל כדי שאיש לא יחשוד בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת